Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од RAS KASS

  1. Prelazni rok 2010.

    Najveca zentara koja je ikada igrala u Partizanu.Covek se plasio svega Duleta,Pionira,publike,lopte,protivnickih igraca.... Jedna upecatljiva scena:evroligaska utakmica,Braca sam ko duh na trojci i umesto da sutne on prekida igru i trazi od sudije da obrise loptu.:banghead
  2. Evroliga 2010/11

    Ako nam upadne Himki,onda nam je grupa definitivno najteza.Svako moze svakoga da pobedi,nema autsajdera.A gde smo u odnosu na Zalgiris videcemo vec na ovim prijateljskim koji nam slede.Po meni su oni u prednosti,pre svega jer su tim kompletirali mnogo ranije a i imaju vise kvalitetnijih igraca u...
  3. Prelazni rok 2010.

    Igranje u Partizanu se ne dobija nego se zasluzuje,narocito se to odnosi na klince.Ocigledno smo postali sve manje strpljivi za mladjariju,Sinoveca smo otpustili posle prve sezone.Poceli smo da se ponasamo kao vecina evroligaskih klubova,dovodimo igrace koji odmah mogu da podignu kvalitet...
  4. Prelazni rok 2010.

    Jbg Baki bar reci koji koledz?!:D Salu na stranu,ni Katic ni Popovic nisu bile prve opcije vec rezervne varijante.Njihovom dolasku je presudila kvota od 4 stranca.Ocigledno je da zelimo da imamo jedinstvenu ekipu za sva takmicenja.
  5. Prelazni rok 2010.

    Sava se pokazao kao nezamenjiv sraf crno bele masinerije.Izvanredan rad nogu i ruku,jak u duelu. :D Salu na stranu,trebao bi da ostane.Verovatno ce opet biti 13. ili 14. igrac u rotaciji,s vremena na vreme mozda uleti u 12.Ako Djekna ne pokaze napredak u igri,nije isljuceno da ga Sava istisne iz...
  6. Prelazni rok 2010.

    Balaban je bio tu prvenstveno zbog treninga,kao i Lucic i Lesic.Zna se da je Duletu trening vazniji od utakmice i da mora da postoji dovoljan broj igraca za isti. Postoji ona prica da je Dule kad je prvi put video Balabana rekao nesto u fazonu "Ne zna nista ali je visok pa cemo ga zadrzati".
  7. Prelazni rok 2010.

    Za Robertsa je zainteresovan Efes,ustvari jedna od opcija o kojoj razmisljaju.Daleko je to od zvanicnog prelaska u Tursku. S obzirom da ce plej biti stranac,jedna od centarskih pozicija ce biti popunjena domacim igracem.Zbog toga nije iskljuceno da Roberts vise nije opcija za nas.
  8. Prelazni rok 2010.

    Tesko mi je da poverujem da se Vladi ne uklapa u koncepciju Maric a uklapa mu se Katic.Ne verujem da se Vlada bilo sta pitao,kada je prodaja Marica u pitanju.Nema on taj autoritet nad Danilovicem i Todoricem koji je Dule imao. Koliko je i da li je prodaja Alexa ispravana pokazace se na osnovu...
  9. Prelazni rok 2010.

    Pitanje je kolika je zelja Marica da ode?!Ako bas insistira na tome,onda mi nije cudno da sam pokrije deo obestecenja iz svog dzepa.Neka to odgovore insajderi,on znaju bolje situaciju u klubu. Fener je i prosle sezone igrao sa 3 centra. Ivkovic da zeli Marica,vec bi ga doveo.Ne bi dozvolio da...
  10. Prelazni rok 2010.

    Tih milion evra mi sada deluju kao pusta zelja.Izgleda da je najvise zagrizao Fener koji opet nudi400-500k.Olimpijakos ne pokazuje nikakvo interesovanje za Marica,cak se okrecu svi centrima osim Alexa.Sad hoce Arcibalda.Izgleda da Duda zna nesto,sto mi ne znamo.Realu nije zanimljiv,Makabi nema...
  11. Prelazni rok 2010.

    Ceka se ishod pregovora sa Kecmanom.Ako Kec ostane,Rasic ce dobiti odresene ruke.Vec je stigao Klobucar kao njegova zamena.Rasic ima veliki ugovor,navodno u ovoj izlaznoj sezoni treba da primi preko 200k,a to je preveliko opterecenje za nas budzet.
  12. Prelazni rok 2010.

    Nije Pao potpisao Satoa narocito ne za te pare.To je izmisljotina Miska Raznatovica koja je brzo demantovana. Inace zeleni su se malo povukli iz ove price oko Marica posto im je prioritet jako ime na beku,tacnije Rudi Fernandez kome spremaju veliki ugovor (spominje se 3 miliona evra po...
  13. Prelazni rok 2010.

    Upravo ovo sto Munja prica,uprava prodaje Marica.Plase se da nece moci da ponovi igru pre povrede i da naredne sezone nece moci da uzmu tolike pare za njega.Todoric ovim pricama pokusava da opere sebe odgovornosti jer dobro zna da je 90% navijaca protiv Alexove prodaje. Ako Aleks ode neka lepo...
  14. Prelazni rok 2010.

    Nasi su navodno dali rok Maricu i njegovom menadzeru da privuku neku jaku ponudu ili Maric ostaje.Rok bi trebao da je do kraja nedelje.Maric se prodaje zbog para,a ne zato sto se nasi plase njegove qurtzobolje. Inace Pao je zagrizao za Skolu,koji zeli da se vrati u evropu.
  15. Prelazni rok 2010.

    Mene zivo zanima kojim to igracem planiraju da zamene Marica?!
Top