Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од !Rastko!

  1. Saša Ilić, večiti kapiten Partizana

    Ali to ne menja sustinu, Zeljko je odlucio da preuzme kosarkaski klub u istom mulju u kojem se nalazi fudbalski. Sve i svasta se pise o Zeljku, pokusavaju da ga blate na svakom cosku, da ga iznerviraju i oteraju sto dalje, ali covek je znao sve to i ne da na sebe i na klub, sta god uradio ima...
  2. Saša Ilić, večiti kapiten Partizana

    Onda mozemo i obrnutu logiku, besmisleno je sto se Zeljko vratio i probudio nadu u bolje sutra i sve sto radi za kosarkaski klub, jer tajno vecina navijaca nema jajca da glasa protiv pedera.
  3. Saša Ilić, večiti kapiten Partizana

    Ja ne mislim da on mora sam, niti realno moze sam da smeni ova govna. Ali da se krene u akciju i te kako moze, da lobira, da sedne za sto sa istim tim Mijatovicem, ostalim legendama/bivsim fudbalerima i da smene govna, to i te kako mogu i to Partizan zasluzuje.
  4. Saša Ilić, večiti kapiten Partizana

    A do tad cemo da izgubimo stadion i biti ko zna gde, u problemima smo do guse, ono zlo ce otici kad zavrse posao ili kad psihopata ode sa vlasti. Neko je Zeljko, a neko je odabrao da cuti. Mijatovic nece da se vraca u Srbiju, lepo mu u Spaniji, Lazovic i Ilic pevaju u kaficu, puste koju suzu...
  5. Saša Ilić, večiti kapiten Partizana

    Sve je to lepo, samo sto nas Partizan nema nista od njihovog pevanja i suza.
  6. Kup Radivoj Korać 2024

    Da, rekao je za uticaj na ekipu, ali takodje je rekao za emocije ekipe, moze i to da bude, ne moze da utice na emocije, da smiri ekipu u trenutku jer su bili pripremani sta ce se desiti, da ce govna da kradu i onda imas primer Douzer, gde je psihicki pukao kad mu nije dosudjen faul onaj, pa...
  7. Kup Radivoj Korać 2024

    Odgledao sam sad i konferenciju, pa vi niste normalni. Kao prvo Zeljko sigurno nece izaci i smejati se, izgubio je finale kupa, treci put. Kao drugo pricao je o igracima, a ne o sebi, da ce razmisliti sta i kako dalje vezano za igrace, da li ce to biti otpustanje nekog, da li ce im jebati majku...
  8. Kup Radivoj Korać 2024

    Mislio sam da jos ne komentarisem ekipu, jer verujem i dalje da ce se dici, ide nam na ruku ova pauza, trening, trening i samo trening. Za sad je moje misljenje da je Lessort drzao atmosferu u svlacionici i da je velika greska sto nisu produzili ugovor sa njim. Ne moguce mi je da je trazio mnogo...
  9. KK Partizan - uprava i marketing

    Prvestveno mislim zato sto su oba igraca preminula. Brkic u 26-oj godini, jos je bila karijera pred njim, da ne pricam o zivotu, a Milojevic u 46-oj godini, osmeh, borba, iako je proveo 2 sezone kod nas, u trecoj je zavrsio karijeru, ostavio je ozbiljan trag, odbio da sedne na klupu posle...
  10. KK Partizan - uprava i marketing

    Ne znam za vas, ali ja sam za povlacenje dresa broj 13, takodje bih povukao i broj dresa Brkica. Ako moze da se napravi neka anketa, pa da se prosledi klubu predlog.
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    • Presale window to start on Monday, December 18, at 9:00 CET • Berlin hosts the 2024 Turkish Airlines EuroLeague Final Four from May 24 to 26 With another competitive Turkish Airlines EuroLeague season bringing tons of excitement and drama to basketball fans each week, tickets for the 2024...
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jutro na prvoj, od sporta nemamo nista fazon, mrs govna!
  13. KK Partizan - uprava i marketing

    Izvini, jos sam pod tenzijom, procitao sam umesto clanske karte sezonske, pa mi nije bilo jasno zasto bi trazili sezonske. :buhaha
  14. KK Partizan - uprava i marketing

    @Partizan321 Nisu i ne vidim razlog da traze za ovaj deo kupovine, jer su postene u slobondu prodaju za ljude koji nemaju sezonsku od prosle godine. Sve u svemu uzas , ja jos na pregledu sa zenom kod ginekologa, ako bog da za manje od 20 dana stize pojacanje. Laptop u krilu, hot spot pusten i...
  15. KK Partizan - uprava i marketing

    Uspeo sam isto sad da uzmem online
Top