Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од RotoShack

  1. RotoShack

    Odbojkaški klub Partizan

    Kakva odbojka. Bravo momci! Bukvalno su izginuli na terenu. To je igra koju mi Grobari trazimo. A sada ej i rezultat dosao, naravno, uz dramu, kako drugacije :)
  2. RotoShack

    FK Partizan 2023/24

    Koliko sam ja cuo, dosta je nasih pohapseno, van tog organizovanog napada cigana.
  3. RotoShack

    FK Partizan 2023/24

    Nego, primjetio sam jos tada, a posto sam nasao samo onaj pregled od 18 minuta, tu sam vidio. Pa on je kreten prvo produzio 15 minuta, a onda svirao kraj nakon 10 iako je trebalo, po toj logici, da produzi i vise od tih 15.
  4. RotoShack

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Cestitke na laganoj pobjedi! Raduje sve veci doprinos "otpisanih", a nadam se da ce se svi aktivirati. A ako je ovo tacno, bas su zasrali sa terminima. Zar ne moze sad da mi igramo protiv Buducnosti kad smo zavrsili i jedni i drugi svoje utakmice.
  5. RotoShack

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Kad bi jednom prenos poceo na vrijeme to bi neko umro izgleda. Ajmo crno-beli!
  6. RotoShack

    FK Partizan 2023/24

    Mene je jedino sramota kad vidim da je Natho vise izneeviran svime ovim, spreman i na kaznu, nego mnogi nasi i igraci i navijaci. Ne znam je li vam zapalo za uvo kad kaze kako im govore ,,ajde, idemo, nema veze" ili kako vec. Polako dolazimo do onog sindroma kad silovana zrtva razumije...
  7. RotoShack

    FK Partizan 2023/24

    Mi smo veceras ovo dobili. Cestitke momcima na prikazanom na terenu. Kakvi god da smo, ovi su jadni. Mozda jednom i docekamo da se ovo ponisti ili sta vec. Grobari su mogli i bolje i brojnoscu i navijanjem, ali nije ni to bilo lose.
  8. RotoShack

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nisam ispratio, pa da pitam ovdje ako neko jeste, da li je ko od novinara upitao Ostoju je li platio porez do kraja marta, kao sto je obecao?
  9. RotoShack

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sve si u pravu, ali nije to (makar ne glavni) razlog obostranog napusavanja. Nego upravo to sto su htjeli da natjeraju sve da pjevaju, a jos vise te prijetnje, opet kazem, drugim Grobarima, i pogotovo ono skandiranje ,,jebo bas Radja" kao odgovor na ,,jebo vas Vucic", a sve nakon sto je...
  10. RotoShack

    Rukometni klub Partizan

    Ko zeli da pogleda reprizu, moze na RTS Planeti. Besplatno je, ali mislim da nece biti jos dugo dostupno. Evo linka ko gleda preko kompjutera. https://rtsplaneta.rs/linear/4?program_id=5552056
  11. RotoShack

    Rukometni klub Partizan

    Svaka cast momci! Nisam bio u prilici da gledam, ali nakon intervjua trenera sam se ponadao da mozemo necemu da se nadamo. Bravo!
  12. RotoShack

    Odbojkaški klub Partizan

    Ovo je bilo bas silovito, i to sa svih strana. Samo tako nastavite!
  13. RotoShack

    FK Partizan 2023/24

    Prelijepi golovi Severine i Kastilja. Bravo majstori! Veci dio utakmice smo bili bolji, iako jesu neshvatljivi ti trenuci pomracenja kad nam se ocas posla stvore pred golom. Pohvalio bih i Bazdara jer je iscackao mnoge lopte koje su postale sanse, a i golovi. Steta sto Severina ne dade bas taj...
  14. RotoShack

    Odbojkaški klub Partizan

    Jeste bilo guravo. Kragujevcani tvrd orah. Ali, dobra utakmica za gledanje, a nekako se vidjelo da smo orni da ih dobijemo po servisima i smecevima. Nisam pratio prvi set sve do bukvalno pred kraj. Ko je ovaj novi sto je dosao? P. S. Mogli bismo svratiti iz Arene malo i do njih u ponedeljak.
  15. RotoShack

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja zadovoljan skoro svime sto sam htio od utakmice sinoc. Osnovno, dobili smo, onda i to bez prevelikog stresa iako se ovi nisu dali, zatim i time sto su mnogi bili dobri i sto neki pokazuju znake zivota i na kraju i odzivom nasih navijaca. Uradili smo pola od onoga sto je do nas. Ponavljam...
Top