Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Roykeane

  1. Liga Evrope 2019/2020

    Izmedju njih su bili grobari ne simpatizeri,a juzna tribina je na pocetku dosla do partizanovaca i bilo je malo koskanja,poslije toga su bile tri grupe izmedju obezbedjenje,i teku drugom poluvremenu su navijali svi zajedno tako treba svi smo mi grobari.i to je za svaku pohvalu partizan nam je...
  2. Liga Evrope 2019/2020

    Kad je reč o gostovanju Mančester junajteda, 24. oktobra od 18.55, na severnoj tribini, u posebnom sektoru biće oko 1.500 navijača premijerligaša. Za revanš na Old Trafordu, 7. novembra, Partizan je trebovao oko 2.500 ulaznica, naručivaće se posredstvom Tiketlajna, po ceni od oko 5.300...
  3. Liga Evrope 2019/2020

    Pozdrav. Zna li neko od vas kada ce klub objaviti prodaju karata za dostovanje manchesteru ili kako se dolazi do karte za gostovanje?hvala
  4. Liga Evrope 2019/2020

    Pozdrav ljudi.pokisao sam kupiti kartu preko ticketline i kad sam pokusao da platim bankovnom karticom nisam mogao preci na drigu stranicu i ako sam pritisnuo naruci.sad imam rezervisanu kartu ali kako da platim posto sam iz republike srpske.pozdrav
Top