Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од S M F

  1. S M F

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Svaka čast momcima, pobeda od 1:0
  2. S M F

    FK Partizan 2022/23.

    Skoro je Drina objasnio zašto nije dobio šansu kad je potpisao za prvi tim, već se vratio u poznim godinama kao vrhunski igrač. Jednostavno tada je bila takva konkurencija u srednjem redu da nije nikako mogao da se probije, proverio sam : Nadj, Simon, Lola, Ivan Tomić, Nenad Brnović, Sale...
  3. S M F

    Словацко 3:3 Партизан, играч утакмице

    Kristijan Belić, da on nije izašao ne bi smo dali nijedan gol. Šalim se, glasao sam za Kiflicu, jedini je dobio bar neki vazdušni duel.
  4. S M F

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Koliko se sećam, Pop je imao 2 kiksa, protiv Anortozisa i nažalost cigana. Protiv Fejenorda je primio 5 komada i tad je došlo do smene na golu, ali realno nije bio kriv ni za jedan gol. Neca je mnogo bolji u igri sa loptom u nogama, ali je i on na prošlim pripremama primio sličan gol kao Pop...
  5. S M F

    FK Partizan 2021/22.

  6. S M F

    FK Partizan 2021/22.

    Napisao sam na 154. stranici da su, koliko se sećam, Kleo i Moreira bili nešto "depresivni" na pripremama povodom odlaska iz Partizana. Izgleda da me sećanje još uvek dobro služi, iako je po godinama g-din. Goran Tomić malo dete za mene...
  7. S M F

    FK Partizan 2021/22.

    Maki je bolji štoper od Kiflice i Sanija? Odbrana nam se stabilizovala od trenutka kad je Kiflica postao standardan a Maki otišao na klupu. Koliko se sećam, Kleo i Moreira su bukvalno bili u "depresiji" i molili da ih puste sa priprema da potpišu ugovore života na kraju karijere ( Kina 5 mil. i...
  8. S M F

    FK Partizan 2021/22.

    Dača,Markec i Zdjelar objasnili zašto su bili u Čelziju,Liverpulu i Olimpijakosu. Vidi se klasa, ko hoće da vidi.
  9. S M F

    FK Partizan 2020/21.

    radio malo pa puko link
  10. S M F

    FK Partizan 2020/21.

    ima li neki link za gledanje?
  11. S M F

    FK Partizan 2020/21.

    Što slab? Stalno se ubacivao napred, brz, prodoran, napadacki bolji od ćelavog. Pozadi skoro da nije imao posla, jednom nešto zajebao pa napravio kontru ali dešava se i boljima.
  12. S M F

    KK Partizan 2018/19

    Ne znam dal' je onaj Leon Deleon nadležan, ali ako jeste, ćoki je najebao zbog ovakvih izjava. Ima da mu odrapi kaznu skoro kao da je skinuo sako na utakmici.
  13. S M F

    FK Partizan 2018/19

    Uzgred, istekao mu je ugovor i dolazi kao slobodan igrač
  14. S M F

    FK Partizan 2018/19

    Po klipovima sa YT onaj mali iz Malija je za ovoga "crna mamba"
  15. S M F

    FK Partizan 2018/19

    Dača je trenutno najvažniji igrač Partizana, posle Saleta najkreativniji.
Top