Недавни садржај од Sacayak

1. Sacayak

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Dosta zezancije oko Ibrahimovića!
  2. Sacayak

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Van svake pameti je da se dovodi igrač u situaciji kad se ne zna ko je trener.
  3. Sacayak

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

U Liverpulu pod Rodžersom, u formaciji 3-5-2, igrao je desno krilo odnosno beka, od tih 5 veznih. Par utakmica je korektno odigrao, po meni, uz to što je imao prilično nezahvalan posao jer je trčao bez prekida napred-nazad, pa je znao biti promijenjen oko 70. minuta. Dobro, ne može se porediti...
  4. Sacayak

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Možda bismo i mi mogli za promjenu da dignemo dupe i tužimo Evroligu bar jednom u životu, možda i ABA-u, zašto ne?
  5. Sacayak

FK Partizan 2019/20

Panem et circenses: Pobuna gladijatora
  6. Sacayak

FK Partizan 2019/20

Abel Xavier se vratio iz penzije.
  7. Sacayak

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Čini mi se da je ovaj derbi bio na Veliku subotu. To je ta sezona kad smo se ovom pobjedom izjednačili na tabeli s njima, ali oni su imali bolji međusobni skor, pa smo do kraja mi kiksnuli jednu utakmicu, jer oni nisu mogli, naravno.
  8. Sacayak

FK Partizan 2019/20

Solidna igra u drugom poluvremenu, srećom, dali smo dva brza gola, inače bismo se do kraja patili. Voždovac je, posebno u prvom poluvremenu igrao na kontre i imali su dosta šansi, ipak u većini tih šansi, Ostojić i Pavlović su bili brži i spretniji. Doduše, imali smo i mi grešaka, nisam siguran...
  9. Sacayak

FK Partizan 2019/20

Gledam Udinese - Fiorentina. :D
  10. Sacayak

FK Partizan 2019/20

Ne treba Savu mijenjati, ali možda nije ni zahvalno ga čekati nauštrb bodova. S tog aspekta, imamo prostora ovog proljeća, ionako sve i da smo dobili oba derbija do kraja, ne bismo ih stigli. Očigledno je da se Savo bolje snalazi pripremajući i trenirajući ekipu za evropske utakmice, nego za...
  11. Sacayak

FK Partizan 2019/20

Položio si prijemni ispit za prijem u tim geometara Partizan.net-a.
  12. Sacayak

FK Partizan 2019/20

Kriterijum za žute katone nije bio isti. Dobili smo kartone za slične situacije za koje oni nisu. Kad smo počeli nešto igrati u drugom poluvremenu, opet je jug pokazao sjajan tajming za bakljadu. Asano je u odbrani odradio dobar posao i previše se trošio recimo, pa je njegova ofanzivno loša...
  13. Sacayak

FK Partizan 2019/20

14. Sacayak

FK Partizan 2019/20

"Partizan je moj klub i uvek će tako da bude." - Zoltan Sabo poslije meča na JNA jesenas. Malo poštovanja za naše ljude, bez obzira koje su nacionalnosti.
  15. Sacayak

FK Partizan 2019/20

Fića je djelovao opasno, uz brzinu i dribling ima i smisao i preciznost za pas, ne samo da uđe i ubaci loptu napamet, već da se može iskoristiti pas. Sadik je npr. promašio čistu loptu na njegov savršen ubačaj po zemlji iako je gledajući sa TV-a izgledalo da je Fića napravio potez i korak više i...