Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Sacayak

  1. Sacayak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Onako mozes Kaminskom dodati preko igraca, bez ikakvog rizika, autoput otvoren? Nije bilo ovo prvi put danas, jednostavno, u ovakvim situacijama je sut najlaksa i najsigurnija opcija sa velikom vjerovatnocom ofanzivnog skoka.
  2. Sacayak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    4 amaterske greške u posljednja 2 i po minuta. Zajebao nas presing na nasoj polovici terena, i tako izgubimo krvlju i preokretom stecenu prednost. Pa kutija bensedina ne pomaze. Balši da ova dvojica ostalih centara kapu skinu na borbi i želji, a i neki drugi.
  3. Sacayak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nadam se da će komentator na SK napokon da ušuti istog momenta kad krene Da volim crno bele, jer nikoga ne zanima šta je Ulanovas doručkovao prije prethodne utakmice. Just shut up and enjoy.
  4. Sacayak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sreća pa poslije Rade, Partizan.net postavlja pitanja, inače bi Željko poludio.
  5. Sacayak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Znam da je krenula pljuvačina po Panteru, i/ili traje već određeni period. Danas je takođe počeo i igrao jako loše, destruktivno. Nije nešto sjajno odigrao ni kad je zamijenio Nanelija u 4/4, ali je izuzetno bio svjestan svog stanja i odigrao je prilično pametno, smireno, plašljivo, ne što se...
  6. Sacayak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mi nismo normalni, pocrkaćemo svi do 2025. godine od raznih bolesti uzrokovanim stresom.
  7. Sacayak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Raduje me pljuvanje Željka od brižnih i amnestičnih Grobara na svim mogućim portalima. Počelo je.
  8. Sacayak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Košarka se igra 5 na 5. Nekad raspoloženih 6-7 igrača u rosteru prevagne u odnosu na svih 12 druge ekipe. Idemo dalje, ne treba nam niko.
  9. Sacayak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ponekad i priželjkujem sudijsku grešku na našu štetu, tad cijela Arena ustane i iz takve atmosfere uradimo trostruko više.
  10. Sacayak

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    https://reprezentacija.ba/408814-ko-je-prodao-selektora-sastav-bih-procurio-satima-prije-utakmice?fbclid=IwAR39DhWdlmYHHYk5lOFbtcJaZ85GA65KN_tA4uTB4KHq_sY8xJ52TKGMNnI Ne bih rekao da je ovo slučajnost. Dok je Savo bio trener Partizana, na Mozzartu su izlazili tačni sastavi dan prije. Odjednom i...
  11. Sacayak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jako loša utakmica Partizana osim nekih 10 minuta ukupno. Došla nam je u lošem periodu po nas, plus što su cigani promijenili trenera što često donese pozitivni šok za ekipu. Jako smo loše preuzimali, posebno nakon ofanzivnog skoka, kao da nam se sruši svijet, i desi nam se potpuni pad...
  12. Sacayak

    FK Partizan 2023/24

    Kao i u prošlih x utakmica, jedino dobro je 3 boda. Kakvo mučenje, jedva se porodismo. Trebali smo momački pritisnuti i rijesiti utakmicu sa jos gol-dva poslije gola za 2:1, a ne svaki napad stopirati i vraćati loptu.
  13. Sacayak

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Dobar pocetak sezone obicno ne ide paralelno sa Partizanstinom.
  14. Sacayak

    FK Partizan 2023/24

    Mi svaku utakmicu izadjemo na teren iz svlacionice i imamo gol-dva minusa. Je li toliko tesko pripremiti utakmicu i zadrzati disciplinu prvih 20-tak minuta? Toksicna kurcobolja, ne u zadnjoj liniji, nego u cijeloj defanzivnoj postavci i pokrivanju u vracanju veznih igraca. U sustini, ne znam...
  15. Sacayak

    FK Partizan 2023/24

    Upravo. Teška nedisciplina u timu vlada, u odbranu ne žele mnogi da se vraćaju kao na rekreaciji. Par puta sam gledao postavku odbrane IMT-a pri centaršutevima, i u odnosu na nas, vidno je da se zna ko gdje stoji, pokrivene sve kritične tačke, a ne neko proizvoljno postavljanje. Pobjedu smo...
Top