Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Sale Kapiten

  1. Sale Kapiten

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Kako mozemo da igramo EL ako se vrati CSKA i ostale ekipe ? Na koju foru ne razumem
  2. Sale Kapiten

    Evrokup 2021/22.

    Da je bilo ko drugi na trenerskom mestu umesto Obradovica, vredjali bi ste ga gore od Babovica, Jojica i Vazure zajedno... To je meni vece licemerstvo nego bilo sta, hvala Zeljku na svemu.. I sad ja treba sto je Zeljko na klupi da cutim sto sa 2 igraca sa proslogodisnjeg F4 ne moze Bursu koja...
  3. Sale Kapiten

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Moje misljenje je da ne postoji bolji trenutak od derbija u nedelju.. Svi znamo koliko je tesko pobediti istog protivnika 2 puta, imaju utakmicu u cetvrtak, bice umorniji.. Ali nasa najveca prednost su grobari i Zeljko.. Ako gledamo samo rezultatski ovo je najnebitniji derbi od svih odigranih...
  4. Sale Kapiten

    FK Partizan 2021/22.

    Igra se jos 6 kola do kraja regularnog dela sezone i onda plejoff
  5. Sale Kapiten

    Kup Radivoja Koraća 2022

    Tesko da ce Smajli igrati sutra.. Ja bih voleo ali bas su male sanse.... Imamo lepu sansu sutra da vratimo Kup gde mu je mesto.. Nadam se da je Zeljko uvideo greske iz prvog meca i da cemo uci mnogo bolje u mec...
  6. Sale Kapiten

    Evrokup 2021/22.

    Evo recicu ti prosti razlog zasto ja nista ne ocekujem ove sezone... Koliko smo odigrali jakih utakmica ove sezone ? Sve smo glat izgubili, cedevita, lokomotiva, huventud smo jedva dobili na Panterovo ludilo.. A to su sve ekipe koje bi bile poslednje u Evroligi da se takmice.. Znaci ako je...
  7. Sale Kapiten

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Pa naravno da bi Ostoja popusio Misku kada su tu Lesor, Panter, Dangubic, Zagorac i ostali svi Miskovi igraci.. Moze vrlo lako da ih okrene protiv kluba i tu Ostoju nista ne krivim.. Moras da trpis Miska jer su najbolji igraci njegovi i zamisli da okrenemo njega protiv nas.. Koga dovesti ...
  8. Sale Kapiten

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    35 bacanja smo imali , dosli su bez pola tima i vi trazite izgovor u faulu Smailagica koji se rita kao riba na suvom ?? Sa Panterom i Lidejom i ostalima ovo ne sme da se desava... Prvo mesto izgubljeno, za drugo jos imamo sanse ali treba pobediti u Ljubljani i Podgorici.. Provlacili smo se par...
  9. Sale Kapiten

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

    https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/definitivno-aleksandar-stanojevic-na-leto-napusta-partizan/408577 Po Mozzartu, Stanoje nas na leto napusta.. Moje misljenje je da seru i da se to nece desiti ali sve je moguce
  10. Sale Kapiten

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Jel se zna koliko ce Panter odsustvovati ? Idemo sledecu u Bar ako i oni divljaci tamo polude kao Pulen veceras, bice bez Pantera izuzetno tesko pobediti
  11. Sale Kapiten

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Koliko sam ukapirao valjda ne igra se Evrokup a oni imaju Evroligu.. Nema ni Luce nazalost
  12. Sale Kapiten

    FK Partizan 2021/22.

    Jojic odavno igra samo zbog onog slobodnjaka za titulu.. A mi takvu priliku da on proba da sutne neki slobodnjak nismo imali zadnjih 5 derbija ako ne i vise... Razocaran sam jer gubimo sigurno osvojene bodove i ajde da kazemo 90% osvojenu titulu Ali kakva nam je uprava i koliko slabiji tim imamo...
  13. Sale Kapiten

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Morate da ukapirate, nismo igrali protiv CSKA nego protiv Cibone.. Sa ovakvim trenerom i ovakvim igracima, morao je biti bolji rezultat.. Imace i treninge i teretanu kada krene sezona, pa jel ce i tad biti bice bolje u buducnosti ? Kapiram da je druga utakmica i da su se tek skupili ali igrali...
  14. Sale Kapiten

    Liga konferencija 2021/22.

    Jel moze UEFA da nas kazni zbog ovog haosa na Istoku ??
Top