Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale_Ilic

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • mogu kad god ocete samo mi javite ranije da se dogovorim sa tim ortakom a pitacu ga za sutra uvece samo da se dogovorimo oko termina....
    договорено брате,инсталираћу ових дана каунтер,па ће се договоримо кад ћемо да играмо:ziveli
    :D
    Pa ko moze da igra neka dodje, valjda ce se skupiti nas 10...makar 7,8, pa cemo se dog za neko vrijeme kad svi budu mogli.
    Verovao ili ne igram bez peceva! Ubacivao sam ranije neke peceve ali sada igram bez njih! Skoro sam morao ponovo da instaliram PES6 i nisam ubacio nijedan pec! Ali sigurno ne planiranm da prestanem da ga igram! A komp mi je takav da bi igranje, na primer, PES9 bilo mucno i stalno bi kocilo!
    Не играм ФИФУ због саме графике, физике итд. Фифа се воли брате мој, прва игра коју сам икад играо је била Фифа 94, ПЕС нећу инсталирати на свој рачунар никад...традицију настављам и веран сам само ФИФИ...
    /Evo ove godine je prodato 6000 sezonskih i opet æe u NLB ligi biti prosek 1000 ljudi, jer ljude jednostavno mrzi da doðu i ako imaju sezonsku./ Znaci ako ljudi skacu sa mosta i ti ces da skaces?
    /prošle godine sam kupio sezonsku i prvih 7,8 u NLB ligi sam išao ali svaka utakmica ista prièa 20-30 razlike (helios, široki...) ko æe to da gleda ?/
    gledas i podrzavas trud nasih kosarkasa i orkestar Duleta Vujosevica a ne protivnika bio on krka, zlezda ili CSKA, uostalom najvaznije takmicenje je nlb jer on donosi najvise bodova za euroleague.
    /Drugo je fudbal tu je uvek KOP, a šta da idem na basket da bi dao ''aplauz''/ Stvarno nemam komentar na ovaj bedni izgovor.
    /Sem evrolige, derbija i pleyoffa superlige (i tu se nakupi 20 utakmica) ... ljude ne privlaèi ništa drugo/ to sto je nasa publika razmazena, sto nema kulturu odlazenja na utakmice, sto je fensi biti na euroleague to je ozbiljan problem i nikako ne treba podrzavati i razvijati takvu bolest
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top