Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од SaleJank

  1. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Поразом од Виртуса којом год разликом, вероватно губимо прво место у групи пошто се очекује да Виртус добије Дарушафаку за крај другог дела групне фазе. Ја мислим да је потребно да добијемо Виртус у среду, јер тиме (уз очекивану победу против Трента) обезбеђујемо предност домаћег терена до...
  2. KK Partizan 2019/2020

    Због много гостовања и путовања не стижемо да се посветимо корекцији неких грешака и да се боље уиграмо, али опет побеђујемо и одређени напредак се види. Само да изгурамо овај део сезоне како треба и све ће бити на месту. Почетком друге полусезоне 8 утакмица заредом у АБА лиги играмо у БГ-у...
  3. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Мало детаљније сам анализирао званичне финансијске податке објављене на сајту АПР и изјаве Остоје поводом тога. На сајту су подци пресечени на крају 2018. године где пише да парзизан дугује око 780.000.000 динара (6,6 милиона евра). Остоја каже да је у ту суму урачунат и новац који је отписан...
  4. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    По именима и резултатима у прошлој сезони најјача група. Видећемо временом, какве ће ростере да спреме све екипе па и ми. Радујем се добром пржењу од старта, значиће нам за после.
Top