Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Salesb

  1. Salesb

    Prelazni rok 2016. godine

    Verujem da se salis...Ova dosadasnja pojacanja su blagi uzas,a verujem da i ovaj Crnogorac nije bolji.
  2. Salesb

    KK PARTIZAN 2015-16.

    I ja sam cuo nesto o tome,ne znam da li ima istine?
  3. Salesb

    Danas nam je divan dan!

    Ne znam za vas,ali ja sam odusevljen predstavom.Preplavila me je emocijama,verujem kao i ostale prave Partizanovce.Zaista prelepo,ovo treba snimiti i pustati buducim generacijama.Hvala Bjeli,Neletu,grupi JNA i svima koji su ucestvovali u ovoj predstavi i na bilo koji nacin pomogli da se ona...
  4. Salesb

    FK Partizan 2015/16

    Jel ce biti prenosa danasnje utakmice negde,vidim na areni nije nista najavljeno?
  5. Salesb

    FK Partizan 2015/16

    "Niko iz Partizana me nije zvao, niti razmišljam u tom pravcu." "Crno – beli imaju trenera, Milinkovića izuzetno cenim i kao stručnjaka i kao čoveka. Ne želim više da polemišem na tu temu, u mislima mi je samo četvrtak, kada putujem u Madrid kod porodice.", Bio je više nego jasan Veljko...
  6. Salesb

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Potpisan je visegodisnji ugovor sa Dejanom Petrovim koji je bio na probi.
  7. Salesb

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

  8. Salesb

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Meni je prosto skroz nerealno i nelogicno da se Duletu nakon ovih promena ne ponudi novi ugovor.Trenutno mi nemozemo da nadjemo trenera ni pribliznih kvaliteta,a i svi dobro znamo sta Dule znaci Partizanu.Mislim da je toga svestan i Pekovic...
  9. Salesb

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nikola Pekovic...
  10. Salesb

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Tepic definitivno u PAOK-u,nek ti je sa srecom majstore i hvala!
  11. Salesb

    FK Partizan 2015/16

    Primarna pozicija mu je desno krilo po transfermarketu,a sekundarne centralni i prednji vezni.
  12. Salesb

    FK Partizan 2015/16

    Pa da li je moguce ovo mi je nelogicno cak i da je stvarno dosao Ivanic.Pored Zileta i Abubakara nas najbolji igrac ove sezone?
  13. Salesb

    FK Partizan 2015/16

    Drago mi ako stvarno dolazi medo ipak mislim da nije losa opcija u ovom trenutku,skroz drugaciji igrac od Jevtovica.A napadac i stoper ako misle da dolaze bolje nek pozure,nema jos mnogo vremena:roll:
  14. Salesb

    FK Partizan 2015/16

    Sutrasnja utakmica je ponovo pomerena sa 19 na 20h.
  15. Salesb

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ako stvarno dolazi Kosta i zelimo da dovedemo tog Ceha koji je centar onda to znaci da Milutinov definitivno odlazi?
Top