Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Sascha

  1. Sascha

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=12&dd=17&nav_id=2074873 Интересантно....милион утакмица, милион грешака на штету неке екипе, милион пута ћуте и сад нашли да се оглашавају... Ццццццц......Небојша....не знаш више где удараш.... П.С. Извињење...пребаците у Еврокуп....хвала...
  2. Sascha

    Uprava i marketing

    Својевремено сам писао, али сад не могу да нађем...укратко, особа блиска клубу ми је рекла да постоји могућност смене управе у децембру, али није знао ко ће бити замена. Уколико су ова дешавања везана за смену управе, не пише нам се добро ! Таман посла да брамо, ове лопурде и јајаре безмуде из...
  3. Sascha

    Evrokup 2021/22.

    Нова екипа са доста младих играча, сасвим нормално да ће бити осцилација у игри (другу четвртину добијемо са 12 разлике, а трећу изгубимо са 16).... Недостаје центар да бар покупи одбитке и за пар акција у нападу. Све у свему, терај, биће свв боље и боље.
  4. Sascha

    FK Partizan 2021/22.

    Дешава се, неће лопта у гол, али.... Кад видим Јојића, Марковића, данас и Обрадовића да играју као да су на термину у балону, рекао бих речи које су за бан, тако да нећу рећи ништа, али сви знате шта бих им рекао. Безобразлук према клубу, дресу и навијачима, колико год их је било на стадиону...
  5. Sascha

    Liga konferencija 2021/22.

    Уместо Менига Јовић или Терзић (нисам сигуран да је био у протоколу), победили би још у првом полувремену. Мениг енигма....шта он игра... На нашу жалост, наш Милетић....срамота !!! Срамота је његово играње, у односу на његове године ! Панична испуцавања, лоше постављање, освоји лопту, па...
  6. Sascha

    Liga konferencija 2021/22.

    Уколико играмо са три штопера и два бека, потребно је да нам оба "клинца" играју крила ( јер је потребна помоћ бековима), а тиме смо већ дошли до цифре од 1+3+2+2=8 . Остају нам још 3 играча, од којих је један Рикардо и два везна (задњи и класичан безни). Зашто све ово пишем ? Па зато што ми...
  7. Sascha

    Evrokup 2021/22.

    Само један мали коментар...: Ми имамо играче психопате са погледима масових убица...Наравно овде мислим позитивно.... Кога не мрзи, нека обрати пажњу на "понашање и погледе" у последњој четвртини. Жељни крви, у очима лудачки сјај...такви играчи не могу да изгубе.... Ми имамо паклену екипу, која...
  8. Sascha

    FK Partizan 2021/22.

    Steta. Da smo ih pobedili, a mogli smo i trebali smo, nater
  9. Sascha

    Dragan Mance - njegova duša lebdi nad jugom

    https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2021&mm=09&dd=03&nav_id=1916747 "....Iako je tragično preminuo u 23. godini života, Mance je za beogradske 'crno-bele' odigrao 262 utakmice i postigao 145 golova. Za reprezentaciju Jugoslavije nastupio je četiri puta." Sigurno je tadasnja zemlja...
  10. Sascha

    Radio Mileva, Leto 2021.

    Iliev....ne treba trositi reci... : Na 0:40 se namestio za pocetak konferencije, a na 1:05 se prepoznao u tekstu.... Kome sve nas klub daje platu....Strasno...
  11. Sascha

    Liga konferencija 2021/22.

    Zasto mi dzabe pisu ? Retardiran sam, pa ne mogu da shvatim, ili nesto slicno ? Pa za pocetak, procitaj ceo post... Pazi sad ovako na primer : Ne lupetaj, nisu pojedinci sa tribine, vec neko lice sa atletske staze....pojma nemas...dzabe ti pisem ovde.... Tvrdis da znas sta je uslo u zapisnik ...
  12. Sascha

    Liga konferencija 2021/22.

    Počeo sam da ti pišem odgovor na ovu provokaciju "pravednički gnev" a onda sam video da si me oslovio sa "sinovče"....Tu prestaje bilo kakva priča s'tobom. Generalno, prelio se način komunikacije sa teme covid19 na ostale teme : Sa neistomišljenicima samo oštro, klizeći u kolena i ophođenja kao...
  13. Sascha

    Liga konferencija 2021/22.

    Optuziti navijače kluba, u kojem igraju Suma i Rikardo, za rasizam, je ekstremni debilizam. I krajnje je vreme da i mi i oni (evropa) priznamo da imamo kulturološke razlike : Izraz "majmune' ili slično, kod nas, za razliku od većine zemalja evrope NEMA ISTO ZNAČENJE. Da ne ulazim u detalje, ali...
  14. Sascha

    Uprava i marketing

    Pa nema ništa specijalno i detaljno. Bukvalno ovako kako sam napisao. U pitanju je osoba zaposlena u klubu (identitet poznat meni... :-) ).... Na moju konstataciju da su ovi iz uprave podguzne muve, da su pokrali boga oca i da ih Partizan najmanje interesuje, dobio sam odgovor : - priča se da...
  15. Sascha

    FK Partizan 2021/22.

    Čekao sam da prođe ova utakmica, jer, kažu neki, posle evropske utakmice, obavezno kiksnemo u domaćoj ligi... Jedno veliko BRAVO. Sve ovo izgleda odlično, a meni najbolje izgleda "hemija" u ekipi. Za taj deo idu pohvale Stanojeviću, ali i najstarijima u ekipi, koji su zaduženi za taj deo...
Top