Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Senka Grobarka

  1. Senka Grobarka

    Sale Stanojević

    Nadam se da ostaje,iskreno!
  2. Senka Grobarka

    FK Partizan 2021/22.

    Srecan rodjendan Stanoje,puno zdravlja i uspeha i poklon da ti bude +8 danas!!!
  3. Senka Grobarka

    FK Partizan 2021/22.

    Losa igra posebno Urosevica,ali bitna su 3 boda.Dobro ce doci ova pauza.Idemo dalje
  4. Senka Grobarka

    Liga konferencija 2021/22.

    https://partizan.rs/wp-content/gallery/partizan-flora-sandic/IMG005-41.JPG kakva slika
  5. Senka Grobarka

    FK Partizan 2021/22.

    Ponosna sto sam imala tu cast da upoznam ovakvog coveka. Svaka cast Stanoje!
  6. Senka Grobarka

    FK Partizan 2021/22.

    Bravo,malo sam se pribojavala ali super je ispalo! Hvala momci! Hvala Stanoje!
  7. Senka Grobarka

    FK Partizan 2021/22.

    Kapa dole!!!
  8. Senka Grobarka

    FK Partizan 2021/22.

    Poceli smo ocajno
  9. Senka Grobarka

    Liga konferencija 2021/22.

    Ni ja ne smem da zamislim
  10. Senka Grobarka

    FK Partizan 2021/22.

    Mene prvo zanima ko ce nam biti trener
  11. Senka Grobarka

    Liga konferencija 2021/22.

    Bravo momci,bravo Stanoje!!!
  12. Senka Grobarka

    Sale Stanojević

    Srecan rodjendan Sale,sve najbolje,zdravlja pre svega i dobrih rezultata!!!
  13. Senka Grobarka

    FK Partizan 2020/21.

    Za mene su kiksevi protiv Novog Pazara i Vojvodine bili kljucni.Da ih nije bilo sada bi imali isto bodova ko cigani(naravno u slucaju pobede nad Radnickim).Neverujem da cu imati zivaca da gledam tekmu danas jer se plasim da pobediti necemo,sudije moraju vratiti ciganima prednost.Daj Boze da gresim
  14. Senka Grobarka

    FK Partizan 2020/21.

    Ljudi ne vredi,Zvezda ne sme da izgubi i to je cela poenta.I da nam je Gvardiola trener nista ne bi uradio u ovakvoj ligi.Kornera nije bilo.Cist lopovluk
  15. Senka Grobarka

    FK Partizan 2020/21.

    Ja ne bi.Pojela bi se da od cigana izgubimo 3:0.Sve bi bilo drufacije da ono govno nije povredilo Sumu
Top