Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од serAlex

  1. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    I to od nekog 5. sekunda, da se zna red.
  2. serAlex

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    https://www.b92.net/sport/kosarka/euroleague/15242/partizan-lider-evrolige-po-jos-jednom-parametru/vest I onda posle iskoči neki Prok(hr)om, Slask, Gdanjsk i slični Buđavelnik koji više promoviše košarku...
  3. serAlex

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ne priznajem dok ne vidim Kuzmanoviću onu "sve su mi lađe potonule" facu. :D
  4. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    Na stranu što su ovo ispod "uređene" zemlje i lige, ne igraju kvote. Dokle god kladionica daje kvotu na neki ishod, on nije siguran. Ni kvota 1.01 nije sigurna.
  5. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    Kolika je kvota bila na keca prošli put? I tada je bilo kuknjave na kvote pa na kraju jedva sudija iščupao X.
  6. serAlex

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Možda računaju da kada se ekipe "zaukću" posle ide lakše. :D
  7. serAlex

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Polufinale počinje 3.5, finale 19.5. https://www.aba-liga.com/calendar/23/1/
  8. serAlex

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Apropo sudija, postaje i previše očigledno koliko povremeno šilje onu stvar na nama. Baš sam u jednom trenutku utakmice pomislio kako se čovek ponaša maksimalno profesionalno iako je došao iz EL ekipe, a praktično igrao samo ABA i to na kašičicu.
  9. serAlex

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Plašio sam se reakcije ekipe posle završetka EL, ali je očigledno bilo nepotrebno. Samo da nastavimo da treniramo i dižemo formu i biće to dobro.
  10. serAlex

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Po logici ko nije sa nama protiv nas je. :D
  11. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    Ispravio sam ti ovo. ;) ;-)
  12. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    Ima tu jedan "mali" problem. Mi možemo da analiziramo, pravimo planove, ali gmazura neće nigde pošto radi "odličan" posao.
  13. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    Po meni je ovo jedini ispravan odgovor na pitanje zašto ili za šta je Nađ kriv, Duljaj kriv... nastavi niz.
  14. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    Pa tako je to uvek, sediš, lupaš glavu i pokušavaš da racionalizuješ iracionalno. Već vidim krenula medijska mašinerija da iznosi "prljav" veš. Iskreno, šta god da je po sredi, ne verujem ni jednoj strani, pod uslovom da ih postoji samo dve.
  15. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    Dokle god u omladinskoj školi postoji i jedan igrač koji može da se porda makar na kilo, a klub naravno ostane kratak za te novce, naravno da će ostati.
Top