Недавни садржај од serAlex

1. serAlex

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Odrastao je čovek, pretpostavljam da je svestan toga da sam odgovara za "svoje" odluke. Kao i u slučaju FK, podrška struci i igračima. Titule su prioritet, EL u košarci naravno. Ukoliko to izostane, svi pod ruku sa upravama i tutanj.
  2. serAlex

7DAYS EuroCup 2020/21

Jebati ih sve, kod kuće i na strani, iz inata. Bar oni igrači koji su naši, Grobari do koske, to treba da razumeju bez da im se crta i da "nalože" ostatak ekipe. Na stranu veliki vođa i predsednik KK koji mu iz pozadine viri, igračima treba da je dovoljan motiv onakav prekid sezone. Jebite im...
  3. serAlex

FK Partizan 2020/21

Ako se ne varam, Savo je pre neki dan izjavio da nema više izgovora i da je titula prioritet, tako da... Titula ili svi marš u...
  4. serAlex

Sa malo zakašnjenja, želim Japancu svu sreću na klupi. Da završi posao koji je prethodnik bio sprečen da privede kraju, pa neka mu gazda crkne od muke... ...i gazda i gazdin gazda.
  5. serAlex

7DAYS EuroCup 2020/21

Ko im jebe mater svima. Predsednik KK već par godina priča da je Partizanu cilj EL tako da svi pomenuti klubovi mogu da se hvataju za glavu zbog nas.
  6. serAlex

VК Partizan, PK Partizan

Može da se ispegla dug vrlo lako, neka lopovi iz FK doniraju jedan transfer i eto nas na vrhu Evrope ponovo... i onda sam se probudio. :banghead:
  7. serAlex

VК Partizan, PK Partizan

Ne videh da je negde bilo: https://mondo.rs/Sport/Ostali-sportovi/a1344265/Prekinuta-konferencija-VK-Partizan-roditelji-lupali-u-staklo-VIDEO.html
  8. serAlex

Možemo mi i celu NBA petorku da dovedemo. Dug raste, navijači kao navijači se lože, a ruke i noge nam u stvari vezane.
  9. serAlex

Samo je jedna meta ispravna za pljuvanje, a nije ni jedan od pomenutih, nije čak ni limar.
  10. serAlex

U celoj priči nisu bitni ni Dule ni Trinkijeri, već smrad kome je san da nas nema. Sada ćemo mi opet da se delimo, da stajemo na jednu ili drugu stranu, a strana u stvari uopšte i nema. Postoji samo jedan ispravan pravac, a to je slobodan Partizan. Samo to treba da nas zanima i da nam bude...
  11. serAlex

Nije Sloba kriv, mi smo govna...
  12. serAlex

FK Partizan 2020/21

Rešili smo problem odbrane izgleda. Sad kad zaigramo kao Javor, ko nam da gol da bog da crk'o. Napred ionako blage veze nemamo.
  13. serAlex

VК Partizan, PK Partizan

Samo što je problem što za KK recimo ispada da više brinu Lovernj i Vesterman nego ovi domaći. :banghead:
  14. serAlex

Sve je to meni jasno. Samo pokušavam da pošaljem poruku vajnom nam predsedniku. Neka se dogovara sa čovekom, plati šta je dužan, da budžet koji traži i de-aktivira klauzulu. Ili to ili neka se nosi u tri pm. I on i onaj koji ga je doveo.
  15. serAlex

Nije problem podrška Vladi nego način (ne)vođenja kluba koji je rešen da otera čoveka koji je bio sposoban da gurne državnoj drolji prst u oko. Sutra će oterati Vladu zbog loših (ili suviše dobrih) rezultata pa ćemo onda davati podršku nekom drugom... Dosta više! Edit: Samo da dodam - KKP (još...