Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Serbia ACAB

  1. Serbia ACAB

    Liga Evrope 2009/10

    Zreb i vise nego dobar...pogledala nas je malo sreca ovog puta,ocekujem da ako igraci odigraju borbeno i maksimalno se potrude u tih 6 tekmi da imamo sanse da prodjemo...ja sam optimista i mislim da ovaj tim to moze...
  2. Serbia ACAB

    Liga Evrope 2009/10

    Cestitke ekipi na borbenosti.Prvo poluvreme dobro odigrano,dobra igra ali malo sansi,u drugom ista prica samo jos bolja igra sa sansama.Ljajic odlican,Stevanovic lepo odigrao,po meni Brana najbolji danas,Djole odlican u pocetku malo nesigurno ali kasnije perfektno,ispravljao greske ostalih(kada...
  3. Serbia ACAB

    Liga Evrope 2009/10

    Samo hrabro...neka ostave srce na terenu pa sta bude...borbeno od prvog minuta,neka pokazu kako se gine za nas klub(ako to mogu)...ovo nam je prekretnica sezone ova utakmica mora da se dobije! IDEMO DALJE!!!
  4. Serbia ACAB

    e jbg nisam ulazio...ae veceras u 1...moze?

    e jbg nisam ulazio...ae veceras u 1...moze?
  5. Serbia ACAB

    Nemogu veceras da igram...

    Nemogu veceras da igram...
  6. Serbia ACAB

    Znam tebra...

    Znam tebra...
  7. Serbia ACAB

    E sale postovacu na temi sutra...verovatno igram...

    E sale postovacu na temi sutra...verovatno igram...
  8. Serbia ACAB

    Olga Lubnskaja - Oktobar 17.2008.

    Olga svaka ti cast respect
  9. Serbia ACAB

    Dragan Mance - njegova duša lebdi nad jugom

    Nek mu je vecna slava.
  10. Serbia ACAB

    Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

    i da zaboravih da se zahvalim moderatorima na prelepom gesturespect: Mi smo Grobari najjaci smo najjaci
  11. Serbia ACAB

    Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

    Zuka hvala za sverespect:ziveli
  12. Serbia ACAB

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    nek mu je vecna slava....
Top