Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Shadow

  1. Shadow

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pa to je obećano AV bilo u predizbornoj kampanji ako prihvati da prizna Kosovo. Nije iznenadjenje.
  2. Shadow

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Na šta tačno misliš? Šta da sačekaju?
  3. Shadow

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nisam optimista da bilo koji poraz može da nas digne u ovoj situaciji. Igrači deluju kao da ne primaju plate i onda kao ABA baš nas briga, a EL ćemo da se trudimo jer nas tu gledaju i drugi timovi. Baš teški dani.
  4. Shadow

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nisam čitao druge komentare. Ja samo mogu da kažem da mi je ova utakmica pokidala i ono malo živaca koji su mi ostali. Dozier nije došao na ovu utakmicu i to bukvalno. Kao i na prošlu. Ja ne znam šta da kažem. Nisam ovako besan bio kad je Childres zakucao na F4. Izgleda da ću morati da uzmem...
  5. Shadow

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Poptuno saglasan. Ja i dalje stojim iza toga da ako se za Mirotića našlo 4 miliona, treba ih potrošiti na pojačanja.
  6. Shadow

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ovo je dobro što se desilo da se zahvalimo određenim igračima, makar i što se minutaže tiče. Ako je cigonjerima ovo poslednji tajming bio da promene trenera, nama je prošao poslednji tajming da potrošimo novac koji smo delegirali za Mirotića i dovedemo nekog plejmejkera. To je sve što imam da...
  7. Shadow

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ekipo, vratio iz Arene i najjači utisak mi je da se Barsa tako nudila, ja ne pamtim da su oni gore odigrali. A opet, sa druge strane mi je delovalo kao da je Željko držao neku kočnicu, nekako kao da nismo uspeli da nadjemo pravu petorku. Negativne stvari sa utakmice: Zbunjujuća himna...
  8. Shadow

    KK Partizan - uprava i marketing

    Njihovo da kažu, naše da ne slušamo. Jeste mali off, ali mora da grmi protiv govana maksimalno. Što se tiče, ABA lige, u prve dve utakmice je tolika razlika u kvalitetu bila izmedju nas i ostalih (nižu rasu namerno ne pominjem) da će na kraju biti da smo tim sklapali za EL i za finale sa...
  9. Shadow

    KK Partizan - uprava i marketing

    Čekaj bre, naši bogovi marketinga i dalje nisu zamenili ticketline kao partnera na sajtu? Na kom linku mogu da poručim sezonsku?
  10. Shadow

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Odgledao sam tekmu, i na stranu sve, svidja mi se što se pojavila energija kod Tristana. Izgleda da mu je neko objasnio kako će se odvijati stvari ako ostane u onom modu od prošle godine. Danas ga je bilo svuda po malo. Osetio se žar. Arhiviramo ovu tekmu. Idemo dalje.
  11. Shadow

    KK Partizan - uprava i marketing

    Jel ima neko informaciju kako ide obnova sezonskih? Da li mi koji čekamo otvoreno prodaju možemo da se nadamo nekim povoljnijim kartama ili nema šanse? P.S. Jel moguće da su ovoliko iskomplikovali kupovinu karata, pogotovo za nas koji nismo iz BG-a? Izgleda da mora cigani da prodju bolje od...
  12. Shadow

    KK Partizan - transferi

    Ovo je možda za temu Marketing, ali kao odgovor Sashy... Realno je cena, kada pogledaš šta si imao prilike da gledaš tokom prethodne sezone. bila jeftina. Sektor 400 je bio oko 13k. Koliko je utakmica bilo, pa ako si bio na svakoj (Mada da si bio i samo na svakoj EL, isplati se) onda je to...
  13. Shadow

    KK Partizan - transferi

    Ma ljudi, zatvorimo temu zvanu Mirotic. De fakto nas je izradio. Šta god stajalo iza. Sa 60 milki u džepu, paaa jedino je problem ako ti preti duboka država. Sa druge strane, ja sam od starta bio skeptičan povodom njegove zarade jer je tražio 4 mil i ni evro manje. Iz moje perspektive, za 4 mil...
  14. Shadow

    KK Partizan - transferi

    Ovo je velika sramota. Još se zahvaljujemo po principu "Djura ce ti oprostiti sto te je tukao"! Braćo, za ovo se izlazi na ulicu, ali džaba... Izgubili smo taj buntovni duh. Nego smo po principu može i gore. Jedan je bio Dule Vujošević!!! Upamtite to.
  15. Shadow

    KK Partizan - transferi

    Jednom i ja da imam neke "insajderske" informacije. Za Ponitku i Jaramaza kad su mi rekli, nekako nisam bio odusevljen, ali sada sam iz istog izvora dobio informaciju da je Mirotić praktično završen i to na 3 godine. Za izvor može u inbox. Zanima me samo vodeći se svim ovim pojačanjima, da li...
Top