Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Shamai

  1. Jelen Superliga 2011/12

    Sve sto je receno od sinoc je ok, samo par ljudi spomenu Lola zapusten, igramo sa 2 zadnja vezna a oni se setaju ispred, sa tim se nemogu sloziti jer je on nakon 15min zatvarao i lijevu stranu jer nam je kapiten star kao Grcka a i da nije star nikad nije mogao da trci....
  2. Jelen Superliga 2011/12

    Не видим чему оволика драма око неријешеног резултата, лично мислим да је боље то да су одмах киксали да виде да предност од 10 бодова није магична и не достижна.... Што се игре тиче, очигледно да нам тренер још не зна колики бункер могу да играју екипе у ЈСЛ али научиће и то, покушавали смо...
  3. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ja iskreno ne znam vise ko ovde vise laze, Krle i ekipa ili Đurić i kompanija... i jednom i drugom imam sta da zamjerim i najveća želja mi je da im obojici vidim ledja... Sportski direktor presipa priče iz šupljeg u prazno kao da smo maloumni, kao...crno-bijela Srbija zaslužuje da čuje šta se...
  4. Jelen Superliga 2010/11

    Na ovakvim utakmicama se uzimaju titule....po meni licno ne bi trebalo igraci da se zapitaju koliko Stanojevic, zadnji vezni mu uopste ne ucestvuje u prenosenju lopte, niko iz sredine se ne otvara i onda uzmu i nabiju onu loptu u napad pa sta bude....ovo se pod hitno mora mjenjati... P.S. A sto...
  5. Liga šampiona 2010/11

    Ja sinoc nisam htio ni doci na forum jer sam znao da cu da se iznerviram zbog ovakvih kao CrazySerb. Pa ljudi, ako je neko ocekivao nesto bolje onda taj neko je totalno nerealan, mi smo ove godine usli u LS,kao sto neko rece, na "foru" i svi su bili svjesni da nemamo mnogo toga traziti bez...
  6. NLB-liga 2010/11

    E moj gazda on ce i Boa da zezne, samo sto mu se igra vise bazira na razigravanju ostalih a Bo imo vise tendencija ka rijesavanju sam i povratnim, pa su nam ocekivanja za ovog pleja ostala ista:) P.S. Dok ima prostora da napreduje dobro je, nevalja da neko dostigne maximum:D::D Edit: Sto se...
  7. Jelen Superliga 2010/11

    Ne znam dal ste svi vi primjetili ali svaki golman ima svoje vrline i mane, pa tako i Stojke lose brani slobodnjake, i neke "frljave" lopte dok one zicere skida i to je jednostavno tako, na tome se treba raditi i to je to. Kralj nam je branio slobodnjake ali kod kornera covjek mora biti na...
  8. NLB-liga 2010/11

    Ljudi ocekivati play da se uigra sa ekipom tako brzo koliko pojedini ovde ocigledno ocekuju uopste nije realno, covjek prvo treba da shvati sistem da bi postigao nesto u njemu, svi znamo koliko se samo puta Bo "zabio" pod kos i izgubio loptu dok nije "shvatio" kako sta, zato lafaeta ovako...
  9. Superliga 2009/10

    Hmmm...situacija postaje sve ozbiljnija, licno sam se nadao da ce se ljudi poslije par utakmica durenja i ljutnje urazumiti i shvatiti sta je problem, ovako kako vrijeme prolazi meni se sve vise cini da je stvar sa ne odlaskom na utakmice najvjernijih postala pre ozbiljna. Ne znam koliko ste...
  10. Liga šampiona 2010/11

    PFC 4 ever ne bih da vredjam al ajde malo u stvarnost da se vratis i prst na celo pa razmisljaj, takvo razmisljanje dovodi do velikog razocarenja u slucaju neuspjeha i do nekih brzih reakcija koje kada se kasnije sagleda i ne donesu puno (ovde konkretno mislim na slucaj Jokan i PLavi) tako da...
  11. KK Partizan 2009/10

    Ma Djekicu 18, eto sad skoro 19 godina i vi nasli da se raspravljate o njegovoj fizickoj snazi, po meni on ne moze toliko da napreduje kad je "masa" u pitanju i nikad nece biti 4 kakva je npr Roberts koji se dosta oslanja na fizicku snagu, mislim da se Djekic razvija u pravcu Lazmea, sa akcentom...
  12. Liga šampiona 2010/11

    Da se prizeljkuje neka ekipa tipa Ril da se tempira forma i nije dobro, jer tad tempirati formu sa takvom ekipom pa proci kao prosle godine i nije neka slava, po mom licnom misljenju sta god da nas zapadne nije neki problem ako se dodje sa pravim pristupom, a sto se tempiranje forme tice, pa za...
  13. VК Partizan, PK Partizan

    Ma ljudi svima nam je tesko pao poraz protiv Pro Reka ali dajte malo se uozbiljite, pa nisu dzaba okupili sve one igrace pa da ih mi deremo sa po 4-5 razlike, isto juce sa jugom, igralo se kako se znalo i umjelo, jednostavno padne se u igri i to je to, ja bi samo rekao svaka cast. I jos jedna...
  14. Liga Evrope 2009/10

    Evo ovako ,prvo da kazem za Jokana ...prvo i prvo...ne znam kako grobar bilo koji , pa i onaj sto to u stvari nije moze sebi da dopusti da dobije kompleks od neke evrope , i da toliko zarko zeli evropu da za nju daje sve sto kod svoje kuce uzima....a drugo , nije toliki problem sto je otisao...
  15. Liga Evrope 2009/10

    De molim te pojacaj TV , ne mogu gledati sta pises , mozda nemas zvuka ili.... Sto se utakmice tice , bez zara i borbe....Feisa jedini koji se trudi da udje u igraca i uzme mu loptu , Petrovic bjezi i od onih sjnki svojih od reflektora a kamoli od igraca Tuluza , takav zadnji vezni je veliki...
Top