Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Shomac

  1. Shomac

    Kup Radivoj Korać 2024

    Kakav uzas od sezone, a realno je tek prosla prva bitka za ozbiljan trofej.
  2. Shomac

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Tesite se samo ako mislite da smo ovo igrali sa 30% da bi kao zavrsili na cetvrtom mestu, itd. A ako je i tako, onda je to jos veca sramota od poraza.
  3. Shomac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ma bre, ne bi bilo ni zasluzeno da pobedimo, polako tone i 10 mesto.
  4. Shomac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Plejin da obezbedimo nekako, mislim da mozemo to, pa posle da se bijemo. Dosta bi nam za tako nesto znacila eventualna pobeda nad Virtusom.
  5. Shomac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kaboklo i naravno bivsi zamenik kapitena Andjusic, rasulo. Inace, da je bio kapiten dobili bi ovo. Idemo dalje, bice borba za top 10, ali mislim da mozemo uci u razigravanje !
  6. Shomac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kako vas bre nije sramota da pljujete struku, odnosno Zeljka, pa da li ste realni vi bar malo?! Bez Zeljka nema ovog tima i to je kraj svake price.
  7. Shomac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja sam nakon utakmice upravo ovo izgovorio, ja ciganskiju ekipu nikada nisam gledao, na svaku odluku sudija su vristali, bili su zreli za jos bar 3 tehnicke.
  8. Shomac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mozemo da pljujemo koliko hocete Jaramaza i Andjusica, uveren sam da se tu nece nista promeniti znacajno, mozda se samo malo smanji minutaza nekome u trenutku kada se vrati Panter i dodje taj plej, kakav god da je, sigurno od Jaramaza nije losiji. A mi, mi cemo i dalje gledati minute i bravure...
  9. Shomac

    KK Partizan - transferi

    Negde sam procitao da i ako bi dosao potpisali bi ugovor sa njim na 2 meseca.
  10. Shomac

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Organizacija igre nula, sve nesto na silu, koliko god cudno zvucalo kad se da ovoliki broj poena !
  11. Shomac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sta da se kaze a da se ne zna, ovo je bila izuzetno bitna utakmica bez obzira sto je donekle jos uvek pocetak sezone. Ja ni prosle god nisam video da ce nesto bolje biti u ovom periodu i pogresio sam srecom, slicno razmisljam i sada. Odbrana je blagi uzas, protiv nas se svaka ekipa pretvori u...
  12. Shomac

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Jebem ti vise ovo, svaki mec jurimo minus, neverovatno ! Ulazimo u svaki mec sa parolom “lako cemo”. Sramotan je pristup pojedinih igraca, ocigledno da nemaju osecaj sta ABA liga znaci za nas !
  13. Shomac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja tek sad dolazim sebi, jer sinoc dok sam sa bratom izlacio iz Arene komentarisali smo samo neke delove utakmice i obojica se zapitali, kako smo mi ovo dobili uopste?! Sinoc totalni rolerkoster emocija, u sebi pljuvanje nase igre, a u glas jako dranje grla i navijanje iz sve snage da se stignu...
  14. Shomac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja po Željkovoj izjavi nisam razumeo da će Kaboklo da igra večeras, a bruje mediji kako on može danas da se dokaže na debiju.... Da li uopšte postoji šansa da bude u 12?
  15. Shomac

    KK Partizan - KK Crvena zvezda Beograd (ABA liga 30.10) igrač utakmice

    Naneliju sam dao glas, sramota da stoji 0 glasova :pfc:
Top