Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Silvija Mizdrak

  1. Silvija Mizdrak

    KK Studentski centar - KK Partizan igrač utakmice

    Balša, Naneli i Panter, zbog toga što su dali dve trećine poena...
  2. Silvija Mizdrak

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ne zaboravi da nije trenirao, pritom u kakvom je emotivnom i mentalnom stanju, baš je teško da će zaigrati... Gledam a ne verujem da će ovi opet da nas namuče, ne daj Bože, dobiju, srećom pa je ishod bio drugačiji. Balša danas odigrao alal mu vera, Smajli izgubio i samopouzdanje uz kilažu...
  3. Silvija Mizdrak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Više je zbog dugotrajnog stajanja, ali nije za ovu temu... :D
  4. Silvija Mizdrak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Malo mi bilo sinoć u hali pa su mi na fizikalnoj dodatno posolili rane... :rolleyes:
  5. Silvija Mizdrak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Uglavnom se ne oglašavam posle poraza, bolno mi je, ali Rajko ne zna ni srpski, da ne pominjemo bilo koji drugi jezik... Kad sam već tu, ne znam šta je slađe - pobeda stoka razlikom ili samo +1, tako i za poraz, ne znam šta je bolnije... Vidiš da možeš a ne možeš... Idemo dalje, naravno, nije...
  6. Silvija Mizdrak

    KK Partizan - KK Baskonia igrač utakmice

    Bruno, Mateuš i Frenk. Prvi zbog vaskrsenja i poena, drugi zbog borbe, treći zbog one tupavo ravnodušne face dok utrpava trojke. :D
  7. Silvija Mizdrak

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Danas vidim članak, negde u prolazu, pa nađoh skraćenu verziju... Neizmerno mi je žao ali još više, ako je to uopšte moguće, drago što može da igra... Naš dobri brat Mozli, živ nam bio...
  8. Silvija Mizdrak

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Opuštena, konačno, jedna utakmica, uz mali milion grešaka, ali dva bodića su dva bodića... Ono malo izdajničko :poop: je dobro prošlo, bez prozivanja... Skoro pun Pionir u hali, malo manje od 7000 duša...
  9. Silvija Mizdrak

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Iskreno mi je žao...
  10. Silvija Mizdrak

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Ima, nažalost...
  11. Silvija Mizdrak

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Stvarno ti treba ili misliš da drpiš neki? :buhaha Ako je odgovor pod B, stani u red pa šta ti ostane... :D
  12. Silvija Mizdrak

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Odem ti ja tako na fizikalnu terapiju, kad, ono, međutim... :napred-partizan:
  13. Silvija Mizdrak

    KK Partizan - uprava i marketing

    Gde si to video?
  14. Silvija Mizdrak

    FK Partizan 2023/24

    E, jbg...
Top