Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од >Simke<

  1. >Simke<

    Uprava i marketing

    Pišu mediji kako Vazura mafija po stadionu, odlučuje ko će da uðe da glasa, a ko ne. Neverovatno koliko se malo debelo govance osililo. Teško će se oni smeniti, drže u svojim rukama sve i rade šta god hoće.
  2. >Simke<

    FK Partizan 2021/22.

    Ja sam zadovoljan igram, šteta, malo je falilo da munemo jedan i uzmemo tri boda. A članstvo ovog foruma je jadno i bedno. Čast izuzecima. Podrška Stanoju i ekipi!!
  3. >Simke<

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

    Može, ako ćeš ti da ga vodiš kući. :D
  4. >Simke<

    Liga konferencija 2021/22.

    Ne leže nam Česi, to stoji, ali da se ne lažemo, imali smo sreće u žrebu. Lester, Psv i Marsej bi nas petardirali.
  5. >Simke<

    Liga konferencija 2021/22.

    Koliko smo imali loš žreb u kvalifikacijama, toliko nas sad kenja da dobijamo najlakse rivale i u grupi, a evo sad i za eliminacionu fazu. Nismo favoriti ni ovde, da se ne zavaravamo, ali za razliku od nekih drugih ekipa koje smo mogli dobiti, ovde bar imamo čemu da se nadamo.
  6. >Simke<

    Liga konferencija 2021/22.

    Vaaauuuuu, bravo za zakljucak. Cuj dobio karton u 93-em minutu. Pa sta treba, ajmo-ajde svi u napad u 93-em? Ajde molim te okani se pisanja samo da bi pisao.
  7. >Simke<

    Liga konferencija 2021/22.

    Ono što ja ne razumem je ZAŠTO ulaze sa klupe Lutovac i Pavlović. Ja se ne sećam da su njih dvojica ikada nešto dobro doneli kad su išli u igru. Videli se nisu, jednostavno nemaju kvalitet, treba ih se rešiti. Doduše, treba se rešiti I štopera, i bekova, i još nekih.. uhhhh...
  8. >Simke<

    FK Partizan 2021/22.

    A koliko bodova nam je doneo taj isti Rikardo???
  9. >Simke<

    FK Partizan 2021/22.

    Ne može se sve dobiti, jbg. Nije htela u gol. Idemo dalje, prvi smo.
  10. >Simke<

    Liga konferencija 2021/22.

    Zadovoljan sam, borili se momci muški svih 90 minuta, ginuli na terenu. Svaka čast! Idemo dalje, proleće u Evropi imamo u džepu, pa dokle doguramo. Vujačić danas pokidao, bori se momak kao lav, danas nije grešio. Miletić i Saničanin imali neke kikseve. Generalno, i realno, kvalitetniji su za...
  11. >Simke<

    Liga konferencija 2021/22.

    Dobijamo mi ove u Belgiji, nama najbolje ide kad nemamo šta da izgubimo rekao bih. Nema razloga za kuknjavu, imamo praktično već sad obezbedjeno proleće u evropi, još minimum 5 evropskih utakmica. Pičimo dalje!!
  12. >Simke<

    Liga konferencija 2021/22.

    Ja iskreno ne razumem šta nam je sudija toliko kriv danas i čemu ova glupost i kartoni na kraju. Ili sam nešto propustio? Po meni, bili su bolji gosti danas i zasluženo pobedili. Naše izmene su donele malo bolju igru, ali nedovoljno. Ivan Obradović očajan danas, jako loša dodavanja. Generalno...
  13. >Simke<

    Liga konferencija 2021/22.

    Ajde ne preteruj. Mogu da se kladim da bi Flora u našoj ligi bila možda čak i 3 na tabeli. Jeste, naša liga je baš gomila kvaliteta pa bi Flora bila u donjem domu. Ne razumem čemu omalovažavanje, Gent ih je dobio 1-0 samo, i pokazali su da imaju pristojan kvalitet.
  14. >Simke<

    Liga konferencija 2021/22.

    Rutinirali smo ih, bez mnogo trošenja. Čestitke za pobedu, idemo dalje!
  15. >Simke<

    Liga konferencija 2021/22.

    Baš tako, favoriti jesmo ali - OPREZ! Bilo bi top kad bismo uzeli prvo mesto u grupi i izbegli februarske nokaut utakmice.
Top