Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Simkela

  1. KK Partizan - transferi

    Da li je spin ili nije mislim da je apsolutno nebitno,ukoliko Mirotić ima želju,volju i pre svega motiv da radi sa Željkom,bude u ekipi sa Panterom,Zekom itd,a sve u cilju osvajanja Evrolige i beleženja još nekih istorijskih trenutaka verovatno,smatram da APSOLUTNO NIKO ne može da ga spreči da...
  2. KK Partizan - transferi

    Opet mi moja glava ne da mira,prešaltao sam po netu manje-više sve što se tiče Dalas Meveriksa u poslednjih mesec i po dana i apsolutno nigde ne postoji zvanična informacija da je Dante njihov novi igrač.Ne bih sad da potežem neke druge teme,možda posao i jeste završen i bukvalno samo treba da...
  3. KK Partizan - transferi

    Zvanicno Papapetru,ali mislim da to nije ta "bomba" koja se ceka u narednih 5 dana. Real je ozvanicio Musu,ali Hezonju i dalje nisu,ne kazem da to nesto znaci ali sto se vise prolongira potpis to su manje sanse za isti,uvek bilo,uvek bice.Stranica na FB Partizan Is Life je objavio blurovanu...
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Od leta pa do sad,niti jedan portal ili stranica nisu naboli makar jedno pojacanje KK Partizan,tako da informaciju o Deku uzimam sa ozbiljnom rezervom,iako je istina da kontakt nekakav postoji izmedju igraca i kluba.Prica se da to nije jedini igrac sa kojim se pregovara,a taj drugi igrac pored...
Top