Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Simon_33

  1. Simon_33

    ne zalazim ovde uopste...jbga...ali tu si ti da me usmeris na najzanimljivije teme :)

    ne zalazim ovde uopste...jbga...ali tu si ti da me usmeris na najzanimljivije teme :)
  2. Simon_33

    jesam,postali smo virtuelni frendovi... debil nije stavio profil sliku... boze dragi... da ne...

    jesam,postali smo virtuelni frendovi... debil nije stavio profil sliku... boze dragi... da ne potrosi koji megabajt... hahahah
  3. Simon_33

    alo beli kako koca moze da smori...?! jeste kupio neke fazon sa belim djonom ali su neki noviji...

    alo beli kako koca moze da smori...?! jeste kupio neke fazon sa belim djonom ali su neki noviji model... super su gilje a ja se smrzo u onim mrtvim maxericama :(
  4. Simon_33

    alo beli kako koca moze da smori...?! jeste kupio neke fazon sa belim djonom ali su neki noviji...

    alo beli kako koca moze da smori...?! jeste kupio neke fazon sa belim djonom ali su neki noviji model... super su gilje a ja se smrzo u onim mrtvim maxericama :(
  5. Simon_33

    alo decko daj ip adress

    alo decko daj ip adress
  6. Simon_33

    alo decko batali DIAL AP :pop

    alo decko batali DIAL AP :pop
  7. Simon_33

    evo me u protokolu... hahah... kako da stavim neku slikicu za profil picture? :)

    evo me u protokolu... hahah... kako da stavim neku slikicu za profil picture? :)
Top