Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од skvang

  1. skvang

    FK Partizan 2017/18

    Solomon je danas odusevio, strasan potencijal.. Pored ovakvog igraca, daleko je Ozegovic od prvih 11..
  2. skvang

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Stesao se Djoko opasno, a rekoše mi i da je školovao par reprezentativaca u trening "utakmicama" početkom leta . Izgleda odlično sada, a trenutno mislim da trenira sa Vršcem. Što se mene tiče, voleo bih da mu pružimo drugu šansu, jer mislim da može da bude zver.
  3. skvang

    FK Partizan 2017/18

    Izgleda da nam je Ostoja pod znakom pitanja zbog povrede. Ima da osedimo sa Cirkom ako bude igrao..
  4. skvang

    Zimska Radio Mileva 2017

    Nacuh da od Stojiljkovica ipak nema nista.
  5. skvang

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Sta se sve ovde nece procitati u poslednje vreme.. Uzdizanje Leonarda kao da je veci od kluba.. treba svima da pojebe zene jer je eto dobar igrac.. Zvizdi se na stadionu igracu Partizana koji nam je doneo duplu krunu prosle sezone, jer je trenutno van forme, klasican je gol igrac, a svako ko se...
  6. skvang

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Super zanimljiv razgovor sa Kostom o "košarkaškim" temama u podcastu sa Srđanom Radojevićem. http://sportklub.rs/Kosarka/NBA/a137389-Vreme-je-za-Give-n-Go-podcast.html
  7. skvang

    Uprava i marketing

    Nedic gurnuo prijatelja sumnjive proslosti da potpisuje ugovore sa nasim klincima.. #kolikijemojdeo https://www.cins.rs/srpski/news/article/fudbal-biznis-i-politika-nova-menadzerska-agencija-preuzela-najtalentovanije-fudbalere-partizana
  8. skvang

    FK Partizan 2016/17

    Bio je u Bački, i dobro branio prvo kolo protiv nas. Gubimo prekid i čvrstinu bez Marjanovića, a Jevtović je prvi kandidat da vrbasko govedo nastavi hronologiju...
  9. skvang

    FK Partizan 2015/16

    Tu je Nedić ozbiljniji igrač. Dobro je pozicioniran u SNS-u, pre svega zbog tatice.. Kao što vidite, doveo je svog drugara sa prava i u KK. To je generacija duduka sa pravnog fakulteta koja se gura, koristeći sve što ova nazovi zemlja može da im pruži. Da li iza Nedića, uslovno rečeno, stoji...
  10. skvang

    FK Partizan 2015/16

    Ljudi, da li je moguće da vi pričate i dalje o Vazuri :buhaha Pa on se dečko ne pita ništa, govori šta mu kažu, potpisuje šta mu podmetnu. Ne pita se ni oko čega, shvatite to! Razume se i prati fudbal kao što ja pratim hokej na uniciklima!
  11. skvang

    FK Partizan 2015/16

    Vazura je totalno nebitan lik, nije gledao fudbal u životu, a ne bi znao ni rolnu papira da odabere, a kamoli da dovede fudbalera. On se samo slika i potpisuje. Nedić je tu igrač, ali samo po partijskoj liniji i porodičnoj naravno. Iskreno, dečko jeste Partizanovac, dolazio je na istok mnogo...
  12. skvang

    FK Partizan 2015/16

    S tim što ja verujem da će na taj sastav igrati Bandalovski i Bogosavac, kao možda i Trujić umesto Braša.. Idemo sa drugim timom, i tako i treba da bude.. A dobićemo i u takvom sastavu lagano. Demonstracija sile i modernog Partizana. :D Inače, da potkrepim ovo moje "ramišljanje" jučerašnjom...
  13. skvang

    Radio Mileva 2015

    Zadnji vezni, ako se bude dovodio, će da bude back up sa klupe, jer ćemo ove godine igrati sa jednim zadnjim (Brašom). Znači napadački fudbal ima da pršti. :D Na sve to i dva klasna štopera koja znaju da iznesu loptu, da podele dugu... Kad će godišnje više u materinu... :ziveli
  14. skvang

    FK Partizan 2014/15

    Je l' zna neko da li ce biti otvoren ulaz na istoku do severa?
  15. skvang

    FK Partizan 2014/15

    Kada biste znali i mogli da naslutite koliko Zahović obožava Partizan.. Znam od ljudi koji su sa njim razgovarali na tu temu ranije, da je otprilike rekao, parafraziram, da je to nešto što se nikada ne odbija (to je razgovor u vreme aktivnog učešća Maribora u ligi šampiona). On je čovek...
Top