Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Kakva crna sauna, Lana i ja zivimo u potkrovlju, sauna je sitan dozivljaj za temperaturu kod nas:banghead
    Ma ne pomaze nista, probao sam i da se putem "meditacije" iskljucim, ali vrucina j i dalje. Isao sam u Sabaju da vadim licnu kartu, sad i nikad vise, MRZIM BIROKRATIJU,:mad:, jebali ih njihovi salteri i babe (bez obzira na godine) sto rade na njima
    Covek se uci dok je ziv, do petka je plata, tako da jos malo i agoniji je kraj, YEAH!
    Samo ti posalji te fotke, ogrebem se za lap top s vremena na vreme, a uskoro ce i neka plata, pa cu vec resiti tu usranu graficku, nabijem je na qrac, bas
    Ee..i ja sam mislio tako nesto, otisao na Zlatibor i posle 2 dana bol u misicima bez kompa, mail-a i svega ostalog...,ada se trudim da iskuliram sto cesce par dana bez i uspevam..nemam fotku jbg, nije ni bitno, teram zle duhove.. :)
    Joj, mislio sam da sam manje navucen na net, ali sam se grdno prevario, stepen ovisnosti je impozantan. Mislim da cemo se ja i Lana definitivno poubijati dok ne pazarim graficku.
    Kakav riba brod, a? Nema sanse, treba mi kinta za graf, a i stigao mi je jedan ortak iz Holandije i doneo.....ihihihihohohohahahah
    E do mojega :(
    Ja sam vrlo fino, pomalo blesav, sad mi nije cista pamet uopste
    Idem na fudbal malo i planiram sutrasnju bleju,neki prijatelji u Krusevcu pre tekme i tako..
    Mozda dolazis da razmenimo brojeve?
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top