Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Slavensky

  1. FK Partizan 2023/24

    Svaka čast svima vama, ali ovo je odavno već previse mučno za gledanje... Bukvalno .... Ne mogu ni da se radujem više jer ovo je bilo .... no comment.... :( I da ne zaboravim... mozda sam i imao neku nadu, ali posle ovog veceras vise ne... Druže, ratniče, borče... bio si jedan od...
  2. FK Partizan 2023/24

    A sta je Zahid to trebao da pokaze ? Da zonglira na petercu.... po meni sasvim solidan... da ga ne ureknem, i vidi se da zna lopte
  3. Liga Konferencije 2023/24

    u čemu.... za KOG da budemo dostojanstveni...
  4. Liga Konferencije 2023/24

    e sad kad si se posuo pepelom, sad nam je lakše.... bravo
  5. Liga Konferencije 2023/24

    Da li ste zadovoljni, gospodine preCedniče...
  6. Liga Konferencije 2023/24

    Hvala ti brate sto nam otvori oči...
  7. FK Partizan 2023/24

    Ķ. A brate ja tebe nista ne razumem, iskreno....
  8. Liga Konferencije 2023/24

    Prijatelju, nije ovde problem bojkot, to vecina njih pise u afektu... ovde je problem sto smo prisustvovali tj. gledali jednu od najgorih utakmica u istoriji kluba... pogledali ste svi glasanje za igraca utakmice ... 99,8 % glasova za golmana.... tolko sam van sebe da bih vrištao....
  9. FK Partizan 2023/24

    Brate drži se ti košarke, ne cimaj se ovde previse.... Ps. Nisu "tri stvari" donele bod tsc-u nego nevidjena sudijska pljačka
  10. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Evo me s posla kući i rekoh sebi, ajde pre dremke da udjem na forum.... Iz decenijskog iskustva znam, da previše euforije pred važne utakmice, je retko kad donosilo dobro:rolleyes:... Braćo grobari, malo relnosti ne bi bilo zgoreg, a momke nek dragi Bog pogleda... :pfc::pfc::pfc:
  11. Liga Evrope 2019/2020

    majstore, naterao si me da napišem post posle dve godine... ŠTA SEREŠ BRE!!!
  12. FK Partizan 2019/20

    Ma ja sam, prof. Vuletić...
  13. FK Partizan 2019/20

    Muka me hvata što prosusmo bodove, ali neću sad o tome... Ovo moram A jedva dočekaste da pljujete po svemu... I gotovo je i kraj je... i ne valjaju i prevare su i Asano, i Suma(mada je on već slab) i Tošić... I Trener loš... Prekosutra će i Natko... I tako redom... Ali sve je loše, sve...
  14. FK Partizan 2019/20

    ... I što kažete poštovane kolege sa foruma, *ebeš uzvratnu u Turskoj.... prvi tim izvedi, izgini protiv Napretka... čing čong liga nema alternativu... Bravo, bravo, bravo....
  15. FK Partizan 2018/19

    Jedva dočekah poluvreme... Pa šta igra ovaj Rikardo... ajde nek mi kaže neko..... :banghead:... Sve kontre je on vukao i sve ih je zasrao, da prostite... :banghead::banghead::banghead:
Top