Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од SlobaGrobar

  1. SlobaGrobar

    Liga Evrope 2019/2020

    Izrael se takmiči u Evropi koliko sam pre istraživao jer veliki broj azijskih država nije želeo da igra sa njihovim klubovima ili reprezentativnim selekcijama. Bio bih zadovoljan i nerešenim u Kazakhstanu (samo da ne izgubimo), a potom se i nadam da možemo uzeti dva boda protiv Junajteda (ili...
  2. SlobaGrobar

    FK Partizan 2019/20

    Spavaš li mirno Megvajeru? :D
  3. SlobaGrobar

    FK Partizan 2019/20

    Ivanović ima problem što je pre Partizana igrao uglavnom nameštene utakmice. Ništa lično protiv dečka i uvek ima moju maksimalnu podršku, ali to je činjenica.
  4. SlobaGrobar

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Neka ne traže izgovore i nek' se fokusiraju na teren.
  5. SlobaGrobar

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Imamo trenutno Tošića koji je isto prespor za krilo. :D
  6. SlobaGrobar

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Gledajući nešto oko CSKA vidim da je Gogua kod njih. Moram to ispratiti malo jer od kada je otišao od nas, promenio je za dve ipo godine čak pet klubova (Riga, Kairat, SKA, Daugavpils, Tambov) i samo u ovom poslednjem je odigrao pet utakmica. :D Ne znam kako je on došao do CSKA. :buhaha
  7. SlobaGrobar

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Raskinut ugovor sa Zakarićem. https://sportsport.ba/fudbal/goran-zakaric-raskinuo-ugovor-sa-partizanom/332517 Mogu reći slobodno da je ovo skandalozan i sramotan odnos prema jednom od naših najboljih igrača iz prošle sezone. Dodao bih da smo ga praktično sabotirali da ne igra fudbal ni...
  8. SlobaGrobar

    Renoviranje stadiona

    Ja mnogo više volim terene sa veštačkom travom tako da bih voleo tako nešto kod nas na stadionu.
  9. SlobaGrobar

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Markoviću dobrodošlica. Nadam se da ćemo od njega imati dosta koristi, a i on od nas. :navijac Moj komentar jehovnom svedoku zbog kojeg me je blokirao na Instagramu. :D Nemaju Italijani uopšte velike plate (čak ni u Seriji A, osim par klubova), ali Rajković će kod nas sigurno imati više...
  10. SlobaGrobar

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Odgledao sam nakon sigurno šest ili sedam meseci njegovu emisiju povodom dovođenja L.M. Ono je skandalozno. Na stranu što navijači nekada zaista preteraju, ono što je govoreno za Gigića ne opravdavam niti mislim isto, ali izgovarati onakve nebuloze... Nema praštanja ni jedne jedine stvari ovoj...
  11. SlobaGrobar

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Jehovni svedok me blokirao na Instagramu. :buhaha
  12. SlobaGrobar

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Čak i ja sam ostao kratak sa živcima nakon vesti o nedovođenju napadača i nisam izdržao da jehovnom svedoku ne ostavim komentar na IG. :gaah::banghead: Uprava napolje (namerno crvenim slovima)!
  13. SlobaGrobar

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    2020. godina je i mi smo klub iz krš države u krš ligi. Valjda postanete svesni koliko su Asano i Natho velika pojačanja za nas, bez obzira kakav će učinak imati na kraju sezone.
  14. SlobaGrobar

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Rikardo je takođe bio toliko sebičan, često je komplikovao, promašivao nemoguće, ali on se i pored svega toga nadavao golova. Ja sam bio tolerantan prema Ožegoviću jer je naš igrač, ali na poslednje dve utakmice sam čak i ja poludeo koliko me je iznervirao.
  15. SlobaGrobar

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Ne znam čemu žurba. Iovako je u toku ova glupava reprezentativna pauza tako da nemamo imperativ da moramo što pre da dovedemo novog igrača. Bitno je samo da dovedu nekoga jer nam zaista treba... Mali problem je UEFA pošto čini mi se da za sat vremena ističe mogućnost registracije za EL, ali...
Top