Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од SMK

  1. SMK

    KK Partizan - uprava i marketing

    Zamišljam situaciju i kretanje Savićeve šake u vremenu i prostoru gde novinar ne pretpostavlja da Savić veruje u odbranu ABA lige, ulazak u plej in i obnovu ugovora sa Željkom, odnosno ostavlja neki negativni komentar u pitanjima.
  2. SMK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Izgradili smo luzerski mentalitet, pričao sam o tome na početku sezone posle ona početna 3, 4 poraza na jednu loptu. Morali smo da dobijemo nekoliko takvih pobeda da se vratimo na pobednički kolosek, sad je kasno. Limitirana ekipa sa gubitničkim mentalitetom nema šta da traži u završnom formatu...
  3. SMK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bogdanović je prognozirao realno, Đoković navijački. :D
  4. SMK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne znam da li gledamo istu utakmicu ponekad, uzimajući u obzir šta se ovde piše. Vidim da se kolektivno pljuje Panter, što je trend u suštini cele sezone, koji je inače naš najbolji poenter u ekipi. Panter to i jeste, klasičan combo guard, može da pomogne oko prenosa lopte, zadatak mu je 1 na 1...
  5. SMK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Real je ciganska režimska kurvetina, koji god da je tim. Španska verzija srpske ciganske režimske kurvetine, doduše mnogo uspešnija od srpske jer su ubacivali milijarde u nju.
  6. SMK

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mislim da je aludirao na to da je precenjen, odnosno da ne vredi toliko koliko kažu da je plaćen. Tristan je ofanzivno ubedljivo najveći potencijal u ekipi (bio). Prototip je savršenog današnjeg NBA igrača. Visok 213 cm, izuzetno mobilan, kad ga stisnu tamo sa individualnim treninzima biće...
  7. SMK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Egzum kao peti pik na NBA draftu 2014 > Doužer, pogotovo Doužer sa zaceljenim pokidanim prednjim ukrštenim ligamentima u dominantnoj levoj nozi. Kaminski jeste na papiru jači od Lesora, ali za koncepciju ovog tima je Lesor > Kaminski, pogotovo ovaj Kaminski koji će verovatno za 2 sezone da ode...
  8. SMK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mislim da to nije poenta. Nije čovek šutirao spot ap iz izgrađene akcije a la Novica protiv Reala pa da ga ne kriviš što je promašio, išao je coast to coast. Zek Ledej je u toj petorci bio najsporiji igrač, čak je i Kaboklo brži od njega sa onim njegovim dugim korakom, ali doduše sporiji sa...
  9. SMK

    Kup Radivoj Korać 2024

  10. SMK

    KK Partizan - uprava i marketing

    Kad sam im pisao preko Instagrama vezano za to da za najnovije majice nema već mesec dana veličina S, M, L, odgovorili su mi u fazonu "nadamo se da će biti u budućnosti". Bukvalno im klijenti traže da puste u prodaju novi kontigent majici, evo od tad je prošlo već 2 meseca, i dalje sve isto...
  11. SMK

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Ovo o čemu momak govori u videu za onih 6 vezanih poena protiv cigana, mi je najverovatnija najomiljenija sekvenca ikada protiv gurbeta, ne računajući šuteve za pobede, uz suknjicu Dragana Milosavljevića Marjanoviću "in & out" driblingom i trojke Bertansa, tajm aut Radonjić. Sećam se kao juče...
  12. SMK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Najjači snimak ikada. Doktor je već bio spreman na snažan udarac, da se primetiti da je iskusno zgrčio ramena i stegao leđa kad je prošao pored Savića, ali ipak nije očekivao preklapaču punom snagom šaketine Zorana Savića koji pritom stiska vilicu u momentu pozdrava po leđima.
  13. SMK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Klasična žabarska ekipa, flopuju kad god mogu i gde god stignu. Kordinije je trebao da dobije tehničku za ono padanje posle šuta za tri pred kraj, a Belineli kod svakog šuta širi i treska noge kao da dobija epi napad na pola sekunde. Sudijski kriterijum očajan, te će svirati svaki kontakt, te...
  14. SMK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Napisao si da se Panterova produktivnost smanjuje povećanjem broja driblinga koje pravi, dakle insinuiraš da bi bolje bilo da dribla što manje, odnosno da šutira više iz spot apa ili posle par driblinga. Panter je vrlo koristan za šut iz driblinga kako sa poludistance, tako i sa trojke, kada...
  15. SMK

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Do sad nisam odgovarao na tvoje postove, ali ovaj je zlatan. KP je jedan od najboljih šutera iz driblinga u Evropi i kao takav tvoja konstatacija je apsolutna netačna. Trifa je recimo primer igrača koji ne sme da spušta loptu u dribling, kao svojevremeno Mihajlo Andrić.
Top