Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од South Crew

  1. South Crew

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ocekujem pobedu od 5:0,a u revansu ocekujem nereseno,ili nesto tako...Poraz ili pobeda od 1:0...Bilo bi lepo da bude tako! Em cemo da prodjemo u naredno kolo,em ce Djura mornar da se zamisli zasto se desilo to u revansu...Pa mozda i dovede te 'bombe'... Dosta je bilo! WebCrew edit
  2. South Crew

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ljudi,mnogo bre mracite...Do cega smo mi dosli,da se plasimo albanskog kluba bukvalno! Ja ocekujem sutra 'Ril' tj bar 7 golova u mrezi Skendije...Toliko! Ne mracite mnogo,nakantacemo ih! Ali jebiga,nama Grobarima je u krvi da mracimo pred svaku sezonu...
  3. South Crew

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Nekako mi se strah uvukao pod kozu...Ne znam,mislim da tripujem,i nadam se da cemo da ih 'ubijemo'...Inace,u sredu sam na putu,ne bih voleo da u vozu saznam neku losu vest...PU,PU ! Bice valjda sve oke...
  4. South Crew

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Sve u svemu,Partizan tu najmanje dobija.... Prestani da spamuješ ili ćeš zaraditi malo duži ban, poslednja opomena! WebCrew edit
  5. South Crew

    FK ĐurGarden 2011/12

    Svi znamo sta bi bilo sa FK Partizanom da prosle godine nije obezbedjena makar Liga Evrope...Eto,mi smo usli u LS,tako da nam je ova godina malo,samo malo mirnija,ali plasman u Ligu Evrope MORA BITI IMPERATIV!!! Bez Evrope,em imaju da guraju cigane,em nece da bude toliko novca...Em ce neke...
  6. South Crew

    FK ĐurGarden 2011/12

    Nemojte da se iznenadite ako se dogodi slucaj 'Kleo'...Ali sa malo drugacijim ishodom...
  7. South Crew

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Jos na kraju kad dodje Labrin...Petrovic ostane,vratimo ponovo Lolu...Uf,uf...Bilo bi lepo...Kolike su sanse za sve to?
  8. South Crew

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Jebiga...Krivo mi je sto je Partizan pao nazalost na najnize grane...I boli me uvo i da ova ekipa udje u LS,i da osvojimo LS...JSL...i sve to,opet cu da imam isto misljenje! Dojadili su vise i bogu i ljudima bre!Prodali su nam sve najbolje...Boli me Q za Savica sto su ga prodali...E sad,ako od...
  9. South Crew

    FK ĐurGarden 2011/12

    Tako je bre...lepo smo im se revansirali,i sad 'JeNeA' moze mirno da dise...Tj malo mirnije :D Lepa utakmica,dobro smo igrali,lopta je brzo isla...Ne znam zasto se svi brinu i pricaju 'videcemo protiv Skendrije'...Pa,oni su smesni,jedno 5 puta slabiji od Petrzalke...Tako da u Beogradu ocekujem...
  10. South Crew

    FK ĐurGarden 2011/12

    Jebiga,ne mogu nikako da nadjem SK+...Ako mozete,makar moderatori,javljajte rezultat povremeno,da i mi obicni smrtnici mozemo da vidimo sta se desava :( Jebem ti IPTV i jebem ti sve vise...I svi sa Sport Kluba-nosite se u tri picke materine,pederi jedni mrtvi!Boli me Q sto ste pustili danas...
  11. South Crew

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Kako ne vidite neke cinjenice na osnovu ovog prelaznog roka? 1)Ili imaju neku informaciju od 'ljudi gore' da Zvezda mora da uzme titulu,ne JEDNU nego bar 3-4 uzastopno,samo da bi se iscupali iz svega toga...Ako je tako,onda Partizan nece da igra LS,i polako ce da se gube sredstva,pa cemo da...
  12. South Crew

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    jebiga brate,tako je bilo,tako ce i da ostane...Zao mi je sto ovo kazem,ali koja smo mi smejurija od kluba BRATEEEEE!!! Samo se nadam da ce ova ekipa da se zadrzi bar 3-4 godine,a ako i sledeci prelazni rok rasprodaju pola igraca,ja na JNA vise nikad nogom necu da krocim! Samo se nadam da ce sad...
  13. South Crew

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ne mogu da verujem da mi skoro suze idu kad se setim njegovog dolaska,odlaska...svega...:( Raco,hvala ti za onaj gol protiv ciganmale,i za titulu koju si tim golom doneo nasem Partizanu....Bas ce nekako da mi bude cudno bez LakukaRace na terenu,ali jebiga...Zivot ide dalje..Srecno ...
  14. South Crew

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ko god sta nadje,makar tekstualni prenos,neka postavi link...Stvarno sramota!!! Kad 'neki' klubovi igraju protiv Zeravice,to je medijski ispraceno...Kad mi igramo protiv Rozenberga,boli ih kurac...:@ Mrs bre vise svi!!!!! Partizan nisam gledao na TVu godinu dana...Da sam iz Bga,pa da i idem na...
  15. South Crew

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Nema sanse da Torino odvede Kamaru...;) Bar se nadam da nisu toliki pacenici pa da i njega prodaju,ali...Para vrti gde burgija nece...
Top