Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од SouthSide007

  1. FK Partizan 2023/24

    Doslo na naplatu katastrofalno selektirana odbrana i tanka klupa. Da smo ovo pojacali u zimskom roku, a ne doveli Kovacevice i sl., mi bismo se ovde prosetali do titule! Ovako jbg, steta.
  2. FK Partizan 2023/24

    samo cu reci 1-13 u kornerima, mene sramota
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jednostavno, takva neka jebena sezona, videlo se od samog starta da nece ovo biti dobro
  4. FK Partizan 2023/24

    I tako nam dodje na naplatu ono: "teraj dalje", "ovako se osvajaju titule"...jasno kao dan da je tim bez Saldanje bezopasan, kome je ama bas svako u stanju da da gol. Lose, bas lose.
  5. FK Partizan 2023/24

    Nazalost u pravu si, ubedjen sam bio da je bio penal. Ironije, bolje da naš twitter nije ni objavio ovaj snimak iz drugog ugla
  6. FK Partizan 2023/24

    Eto zasto je 1.30 kvota da cigani osvajaju. Bruka
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ali zar je moguce da se Ponitka ovako raspada cele sezone?! Nekoliko puta nas ukanalio veceras
  8. FK Partizan 2023/24

    Nista ovo ne valja, ali vazna 3 boda, teraj dalje, daj sledeceg. Pojedini igraci zaista ne zasluzuju da budu deo tima.
  9. KK Partizan - uprava i marketing

    Danas bas razmisljam, jer sam ocekivao Ostojinu reakciju na jutrosnji govor pedera, samo da ne izadje sa izvestajem u excel tabela i gle sta covek uradi!!!
  10. Kup Radivoj Korać 2024

    Ja bih se Panteru zahvalio koliko veceras... Jaoooooo bre, ne mogu da verujem koliko sam besan
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Rekao je da je trazio faul, vratim snimak i ne vidim da je bilo sta gestikulirao, imao je puno vremena da izgrmi igracima i zahteva faul. Mirno je stajao skoro na centru, treba uci u teren i objasniti im da prave faul. I sta se desava sa Kaboklom, njega nema od Nove godine, prosto nevidljiv po...
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ruku na srce vidi se da se cele sezone mucimo i da ni blizu ovaj tim nije kao prosle godine. Od hemije, do kvaliteta... Od Bajerna gubimo kuci. Lose, bas lose!
  13. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Uaaaaaaaaa!!!! Borba za 3. mesto i ispod Top10 EL, grdilo poraza od prosecnih ekipa?!!!! Da je neko drugi na klupi leteo bi veceras naglavacke iz kluba! Sramota me je!
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa ja ne mogu da verujem sta smo uradili... Je l' ima neki problem sa Douzerom u klubu, koliko oscilacija kod decka, neverovatno!!!
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Uz kapitena ovo bi dobili sigurno! Ubija me Ponitka, pa druze kad nema Pantera ti si tu da povuces, bas me razocarao. Ledej ce se vratiti jos jaci, ne brinem za njega, ali Bruno mi je pokazao da pored jacih centara prakticno nema sta da trazi. Tek sada vidimo koliko smo oslabljeni zamenom Lesor...
Top