Недавни садржај од SpejsNigrutin

1. SpejsNigrutin

KK Partizan 2019/2020

https://www.instagram.com/tv/B-dAXQyK3yr/?igshid=8ek3nwy3nvwv Emocije ukljucene na najjace!! Dok zivim klicacu njemuuu, volim te Partizane!!
  2. SpejsNigrutin

KK Partizan 2019/2020

https://www.youtube.com/user/sale22 Izbacio je i @SaleRus par utakmica.. Uzivajte
  3. SpejsNigrutin

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

pa i po meni je najpravednije da ABA liga ostane bez sampiona, ali mi kao prvi da sledece godine idemo EL..
  4. SpejsNigrutin

KK Partizan 2019/2020

Nek izadju nasi i nek kazu da smo i mi za zavrsavanje prvenstva i da nam ne treba unapred dodeljena titula. EL ce narediti Aba ligi da proglasi sampiona svakako, jer sporta vise nece biti. Partizan igra EL, mi rekli da ne priznajemo titulu, win win situacija.. Mada falice mi Partizan.. daleko...
  5. SpejsNigrutin

KK Partizan 2019/2020

Stojance, a kako ti se cinio Angola, sada kad smo ga videli sa malo vecom ulogom i vise minuta?
  6. SpejsNigrutin

KK Partizan 2019/2020

2/4 aba liga.. Janker.. Dosta radi i jako je popravio dosta stvari. Drago mi je da je ostao i sto je deo ovog tima. Sto se tice Angole, generalno igrao je jako ukoceno, stegnuto veci deo utakmice. Malo se osilio posle ona dva ulaza, gde mu je napravljeno dosta prostora, ali pre toga uglavnom...
  7. SpejsNigrutin

KK Partizan 2019/2020

Pejdz u fazonu, e sad sam sve video :D
  8. SpejsNigrutin

KK Partizan 2019/2020

dobro jutro grobarijo, lep dan danas! :icon-lol:
  9. SpejsNigrutin

KK Partizan 2019/2020

Zar nismo citali, on je talija koja donosi trofeje.. :D
  10. SpejsNigrutin

FK Partizan 2019/20

Lazar Lukic sudi u nedelju..
  11. SpejsNigrutin

Mladje kategorije i KK Partizan

nasi uzvracaju udarac :D Bravoo klinci, bravo!!! da mi je neko pricao da cu odgledati sve utakmice juniorskog turnira u kosarci, ne bih mu verovao.. bila je cast i uzivanje!
  12. SpejsNigrutin

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Na tv Partizan pustena je repriza 128 vecitog derbija.. mozete da nadjete tv Partizan na youtubu i premotate par sati.. Ovo je pravo blago.. po prvi put gledam ovu utakmicu u celosti.. Secam se naslova u novinama, "Parni valjak pregazio peshake"..
  13. SpejsNigrutin

KK Partizan 2019/2020

Pazi Pejdz je levak, sut iz ove pozicije, levom rukom cesto zavrsi daleko od obruca.. Ali ne, nasa haubica cepa mrezicu.. :respect :respect
  14. SpejsNigrutin

KK Partizan 2019/2020

ja i dalje ne verujem da je ovo uslo..
  15. SpejsNigrutin

FK Partizan 2019/20

Bice i na TV Partizan.. Mozes da pratis online na youtubu i da motas unazad kad bude zavrsena utakmica..