Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од SpejsNigrutin

  1. SpejsNigrutin

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zbog njega pijem, krv svoju lijem, zbog njega nemam miran san!! Pobedite veceras! Ajmo crno-beli!!
  2. SpejsNigrutin

    KK Partizan - transferi

    Da ne ponavljam da su ostojina glasila zabranjena.. Pazite sto postirate..
  3. SpejsNigrutin

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    @Tuljo dodjes i pokupis kredite samo cccc :D
  4. SpejsNigrutin

    KK Partizan - transferi

    Ostavili smo par postova gde se pominje Mirotic cisto zbog posta @zoran mne i tako stavili tacku na sve to. Nemojte preterivati ponovo.
  5. SpejsNigrutin

    KK Partizan - transferi

    E, ovako. Ostavio sam vas juce ceo dan da izbacite negativnu energiju i pisete o Miroticu. Zbog nacina njegovog nedolaska i cele sage urednistvo je donelo odluku da se o njemu vise ne pise na forumu. Tako da svako ko nastavi pricu o Miroticu bice sankcionisan. Sam je odabrao put kojim zeli da...
  6. SpejsNigrutin

    KK Partizan - transferi

    A pazite vi ovaj tajming, prvo jutros izadje intervju pudlice za Eurohups gde kaze da su sramotni natpisi po medijima da je neko iz kluba pretio Miroticu, nakon toga se javi licno Mirotic i kaze da je dobio pretnje ali da te pretnje nisu iz kk cz, da bi na kraju Partizan, nas Partizan u...
  7. SpejsNigrutin

    KK Partizan - transferi

    Nadam se da Zeljko ima moci da izbaci ono govno Ostoju iz kluba!!! Ostoja marsh iz Partizana!!
  8. SpejsNigrutin

    KK Partizan - transferi

    Nek mi se Ostoja napusi kurca i zelim sto pre da ode iz naseg kluba.. jebo ga vucic u usta da ga jebo!! Od danas svako ko citira ili prenese nesto sa njegovog portala dobice ban na 6 meseci, pa vi vidite..
  9. SpejsNigrutin

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Kao neko ko je ucestvovo u sakupljanje novca za pomoc klubu za porez, hteo bih da se izvinim svima zbog ovolikog cekanja.. Ogroman broj podataka, sve je trebalo lepo da se poslozi i posalje klubu.. Na sve to dodajte neozbiljnost u nasem klubu i dobije se ovoliko cekanja.. Bice uskoro infomacija..
  10. SpejsNigrutin

    KK Partizan - transferi

    Sta se vama desava u glavama, pa pisete ovo.. @Rade baci ovo pod kljuc..
  11. SpejsNigrutin

    KK Partizan - transferi

    Manite se Kalatesa, nece taj doci... Ko ga sledeci pomene, ban na dva dana!!
  12. SpejsNigrutin

    KK Partizan - transferi

    Dao sam malo vise slobode ovog vikenda, ali nemojte preterivati inace ce @Rade i @Detelinarac90 da vam ponovo zatvore temu.. Previse informacija kruzi po netu i ako bi svako ime komentarisali ovde na temu, nastao bi haos. Ako budete ponovo dobri, sledeci vikend cu ponovo pustite malo...
  13. SpejsNigrutin

    KK Partizan - transferi

    Tu sam mislio za Mirotica, tad su spanske novine objavili o dogovoru Mirote i Barselone..
  14. SpejsNigrutin

    KK Partizan - transferi

    @Čik rec prepustam tebi :D
  15. SpejsNigrutin

    KK Partizan - transferi

    @partizan.net opet prvi najavio.. Ostanite uz nas, slede bas dobre vesti :napred-partizan:
Top