Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Steff - најновије активности

  • Steff reacted to zubac's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Pogledajte postavljanje nasih igraca kod Gola, kao totalni amateri. Pravila kazu penal, e sad mozda sudija ne zna ista.
  • Steff reacted to trivunelli's post in the thread Uprava i marketing with Like Like.
    Mislim da je Istra neka druga prica,narod tamo je stvarno tolerantan i okej i zelim im svu srecu u radu i organizovanju. Znam da...
  • Steff reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Da vratimo temu u fudbalske tokove. Da li mi se čini ili smo mi jedina ekipa koja kada se brani nije u stanju da ispuca loptu dalje od...
  • Steff reacted to Zalosna Sova's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Od tribine ne treba nista ocekivati jer je tribina odavno razbijena kao i sve u ovoj zemlji sto moze da pruzi bilo kakav otpor. To se...
  • Steff reacted to Rebellion's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ne znam sta se uzbudjujete. Vlasnik naseg kluba zajedno sa upravljackim menadzmentom kluba je odredio podredjenu ulogu naseg kluba u...
  • Steff reacted to NikolaPartizan's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Preporučujem određenom broju forumaša da meditira nad generalovom rečenicom da je "aristokratski boriti se za unapred izgubljenu...
  • Steff reacted to Dr Mo's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nije ni meni jasno, što bi bilo upozorenja, taj bojkot je obično sviranje kurca, kao radimo nešto, čak ni ne razumem prema kome je...
  • Steff reacted to serAlex's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ono je penal 1/1, nema priče. Došli su da nas odrade i uspeli su. Meni je samo krivo što ih nismo bar još malo "davili" nego smo pali...
  • Steff reacted to diego_armando's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Svi znamo da odbranu nemamo ili ne umemo da je igramo. Kad tad nam se morao desiti dan kad nam glavno oruzje-napad, zataji. U danasnjem...
  • Steff reacted to Detelinarac90's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kakve price ovde idu.... jednima kriva taktika, drugima bojkot, trecima Duljaj..... zivite u naprednoj drzavi jebote, sramota je...
  • Steff reacted to Braindead's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    U gomili možeš da prepoznaš po liku ko za koga navija.
  • Steff reacted to amansio's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Svaka čast za tim koji vodi trener početnik u kojem igraju pojedini igrači koji nisu ni za Teleoptik ali jbga takvi su kakvi su al naši...
  • Steff reacted to KoOkaDva's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Morao je da se desi kiks, jebiga. Sramotno je bilo koga kritikovati. Markovic ne znam uopste kako je izdrzao da igra mec, Zahid takodje...
  • Steff reacted to zubac's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nama napredak igra presing na nasem stadionu, toliko o ovoj utakmici.
  • Steff reacted to Van Der Berg's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Naravno da ce da nas kradu na svakom koraku. Naravno da nam nece svirati ocigledne penale sve dok Kucka ne osigura titulu. Zato se...
Top