Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Stinger

1. Stinger

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

Igrač po meri cigana. Star, sujetan, ne igra ozbiljnu košarku od 2017. a zadnje dvije godine nikakvu i misli da je popio svu pamet svijeta, iako je glup kao ona stvar.
  2. Stinger

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

Prizeljkivao sam da ode kod cigana.
  3. Stinger

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Počivaj u miru Radovane, zadužio si mnogo Partizan.
  4. Stinger

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Može da ostane tamo, da mu se francuzi dive, samo da se vise nikad ne pretlja sa Partizanom.
  5. Stinger

Uprava i marketing

Zašto bi Željko išao 15 koraka nazad?
  6. Stinger

Uprava i marketing

Oni to zbog Partizana.
  7. Stinger

Uprava i marketing

Sad polako da se maknu iz FK, jer pitanje je da li će FK postojati do kraja godine, ako ostanu.
  8. Stinger

Uprava i marketing

Logično, kao što je i rekao da se skupština nije održavala zbog korone i zbog toga što je on bio bolestan.
  9. Stinger

Uprava i marketing

Nemaju pravo glasa, jer su maloljetni.
  10. Stinger

Uprava i marketing

Ako je izbor pao na Ostoju i na ovog kom ni ime ne bih pomenuo, onda obje ruke za Ostoju. Vučeli ne bih dao ni tezgu na Kaleniću da vodi, a ne Partizan.
  11. Stinger

FK Partizan 2022/23.

Lijep dan danas. Mi razbili ove, Lazetic uzeo bod ciganima, tako da sam ja, koji sam se sinoc dezinhibisao od alkohola, nakon utakmice potpuno oporavio i dan zavrsio sa istrcanih 15 km.
  12. Stinger

Saša Ilić, večiti kapiten Partizana

Ima logike.
  13. Stinger

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

@GoxyBG04 Rekao bi čovjek da igramo Premier ligu i LŠ, kad pročita tvoj post.
  14. Stinger

FK Partizan 2022/23.

Bili smo bolji od gurbeta, nažalost to mi je u ovom trenutku dovoljno. Diabate trči za sve pare, kao da mu nije Miša Filipović kondicioni.
  15. Stinger

FK Partizan 2022/23.

Danas navijam za Partizan, protiv cigana i protiv vazure!