Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од StokuNaJug

  1. StokuNaJug

    FK Partizan 2023/24

    зато што уместо јавно да каже нешто против њих и против очигледне крађе он им лиже чмарне колутове мада свакако има још разлога, него кад си већ споменуо то фамозно певање...
  2. StokuNaJug

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Смит озбиљан борац, невероватно захвалан играч. Не знам шта се дешава са Доужером. Превише смо дозволили офанзивних скокова, мислим да су имали у нападу колико и ми у одбрани, то неће смети против лименки тако Атмосфера нешто слабија него иначе, места око мене празна, али солидно попуњено.
  3. StokuNaJug

    FK Partizan 2023/24

    Како је могуће да знам са каквим говнима имамо посла и опет некако успевају да надмаше тај осећај. Све најгоре свим циганима и њиховим фамилијама Не знам да ли бих волео да играмо куп и отмемо им или да се не појавимо...
  4. StokuNaJug

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Да ли неко може да ми појасни ситуацију у првом полувремену када њихов играч шутира а наш (мислим Кабокло) му удара рампу, лопта завршава на табли и онда је Копривица удара поново, где судије свирају силазну питању и додељују им два поена? Био сам у арени па поновљени снимак нисам могао да...
  5. StokuNaJug

    FK Partizan 2023/24

    Мислим јуче
  6. StokuNaJug

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Замисли да спаднемо на то да навијамо за цигане да би нама било боље.
  7. StokuNaJug

    FK Partizan 2023/24

    Штета, веровао сам да ћемо курви да отмемо титулу у рупи, али сад је зајебано јер они бодове неће да губе до краја намештеног првенства
  8. StokuNaJug

    FK Partizan 2023/24

    пичка им материна да им пичка материна
  9. StokuNaJug

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Који су ово фазони, као, ”кад би знали шта ја знам”... Чему служе такви уписи осим да се остатку форума попну на курац?
  10. StokuNaJug

    Hokejaški klub Partizan

    Шта се дешава са нашом селекцијом? престао сам активно да пратим тамо 2017. када су нас закуцали испод земље, има ли неких вести?
  11. StokuNaJug

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ово ми је најтежих месец и по дана откако навијам за Партизан. Једва чекам Ефес да дланом и гласом дам подршку Највећем и играчима, сад им је потребна више него икад. УМРИТЕ ЦИГАНИ, НАПРЕД ПАРТИЗАН
  12. StokuNaJug

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Нико није споменуо пљување било кога, не стављај ми речи у уста. Исто као што он "попизди" и крене на играча Партизана исто тако и ми треба да "попиздимо" и да га бранимо, не мора љубав да пукне након тога, све је то у жару борбе са обе стране. Волим ја Лучу и даље и ценим све што је урадио. На...
  13. StokuNaJug

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Утисак вечери (поред тројке која нам је улетела директно у лице) је Лучино надувавање Нанелија и псовање мајке истом док сви у арени ћуте, чак сам добио и пар попреких погледа јер сам кренуо да му звиждим. Не разумем, је л' треба да га пустимо да удара на наше или да их бранимо, и то у нашој кући?
  14. StokuNaJug

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Најављујем 8-1 до краја сезоне у Евролиги, боли ме курац колико год се сви смејали. Мрзим себе, волим Партизан!!! КАРАЋЕ ИХ ЖЕЉКО СВЕ НА КРАЈУ, ПА ОВО ЈЕ ЊЕГОВ ДОМАЋИ ТЕРЕН
  15. StokuNaJug

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Како нам увек треба 20 минута да схватимо са каквим шљамом имамо посла?
Top