Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од STORMTROOPER

  1. Prelazni rok, leto 2010

    Meni uopste nije jasno cemu tolika frka (pricam o Stojkovicu) oko svega ovoga. Ne sjecam se, da se ovolika frka dizala, kada je Divac, cija se sportska, pa i fizicka :) "velicina" ne moze porediti sa doticnim, igrao Evroligu za gane . Da li ovdje neko uopste sumnja, u Divcevo navijacko...
  2. Prelazni rok, leto 2010

    Ovome se nisam nadao. Pomijesana su mi osjecanja. Lika ne volim nesto narocito, ali sa druge strane, ima ciganima krv da popijem.
  3. Liga šampiona 2010/11

    Nije lose nije lose. Mada vise sam volio da smo u grupu A zapali, ali tako je kako je
  4. Prelazni rok 2010.

    O'Neal ce najvjerovatnije ostati bez kluba, Todoricu ne moram ti dva puta govoriti:buhaha . Salu na stranu, radi li se nesto? Nekako se nerviram, samo nam odlaze igraci, a ne vidim prave zamjene.
  5. Prelazni rok 2010.

    Iskreno se nadam da si u pravu. Da je ovo samo dokaz, da ne postoji niko ko je nezamjenjiv u Partizanu. Vjeruj da se i ja nadam najboljem. Mislim da bi sve trebalo da bude u redu, ako ostane vecina glavnih igraca iz prosle sezone. Posto ovi koji su do sada dosli, ne mogu da ih zamjene. Posto su...
  6. Prelazni rok 2010.

    Strasno se brinem za nas KK. Sve nam je nekako u magli, vise se prica o odlascima nego dolascima. Mnogo los predosjecaj oko svega imam, daj boze da grijesim.
  7. Dule Vujošević

    Ne mogu da vjerujem. Hvala ti za sve, ali nemoj da ides.
  8. Dule Vujošević

    Mogu samo da ponovim, to se samo kod nas Srba moze desiti. Poslije svega sto je covjek uradio, njega pocnu pljuvati, i to pred najvaznije utakmice sezone.
  9. VК Partizan, PK Partizan

    Hvala momci, i svaka vam cast. :pfc:
  10. KK Partizan 2009/10

    Sta se ljudi desava?? Nisam u toku. Ali je toliko tipicno srpski, da kada nam treba najvise sloge, mi se pojebemo i podjelimo. Moram da kazem da sam do tog zakljucka dosao citajuci postove. Nemojte molim vas stavljati sebe ispred nase svetinje!!! Ostavimo sada sujetu, imamo mnogo vazan cilj pred...
  11. Partizan i mediji

    Strasno kako je ovaj Djokovic ljigav lik. :pickaciganska
  12. Liga Evrope 2009/10

    Bice guravo!!! Ali bas guravo! :napred Partizan
  13. KK Partizan 2009/10

    Srecno momci, nadam se da cete mi dokazati da suprotno od moga misljenja jos ove sezone mozete puno uraditi. I da vas necemo cekati da eksplodirate kao ovu generaciju prije vas. :pfc:
  14. Liga Evrope 2009/10

    Ja cu biti srecan ako ne izgubimo od Slovaka na nasem stadionu. Cemu se nadati poslije onakvih partija? Daj boze da grijesim!
  15. Liga šampiona 2009/10

    E sada hocu da pitam gdje su oni sto su pricali da cemo ih sjebati??? Nisam mogao da serendam ovuda kada sam citao postove, a htio sam da vas pitam, na cemu nam je toliki optimizan utemeljen? @ igraci Partizana. Je li vas sada sramota??? Mozda ce neko od vas da pogleda u koliko sam sati postavio...
Top