Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од TaraNdrel

  1. TaraNdrel

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nama za igru 40 minuta i pobede protiv najboljih fale Kaminski i PJ kad se pogleda projekcija, da zasluze kvalitetom da igraju 30 minuta. Toznaci da mi nemamo sirinu u rosteru za igru protiv najboljih, vec vecinu mora da iznese startna petorka i igraci koji prave razliku PJ, Panter, Naneli, Zek...
  2. TaraNdrel

    KK Partizan - uprava i marketing

    @Стојанче Ристевски Nemam nikakav info niti sam upucen, ali poznavajuci prilike i funkcionisanje kod nas, siguran sam da je Oskar aminovao i da je Ostoja morao na konsultacije, to znaci da je dobio odobrenje za “normalno” funkcionisanje i priliv novca od drzave i privatnih firmi, opet manje od...
  3. TaraNdrel

    KK Partizan - uprava i marketing

    Oskar je u pitanju, kakav Ostoja. Oskare nataknem te na drsku od metle. Aminuj ugovor nesreco
  4. TaraNdrel

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Gde si bre prijatelju?
  5. TaraNdrel

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da smo mi pravi, ne bi komentarisali sudjenje. Nivelise se sudjenje tokom sezone, ako si pravi iskoristis to. PJ i Kaminski najvise koce ekipu, projektovani su kao igraci nosioci koji prave razliku, u realnosti je i prave sporadicno ali ne mogu da dodju do kontinuiteta zbog drugih stvari u igri...
  6. TaraNdrel

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Osecala se energija od samog pocetka i ulaska u halu. Cekao se trenutak da izadje Zeljko i da krene nezaboravna podrska. Navijanje u prvom poluvremenu jedno od boljih ove sezone. Nadovezalo se na podrsku Zeljku, u drugom dosta slabije. Neverovatna energija, neverovatna podrska svima sto se...
  7. TaraNdrel

    KK Partizan - uprava i marketing

    Zato sto je AV glavni finansijer ABA i pustio Covica da se za sve pita. Slovencima i Hrvatima ocigledno nije prioritet klubska kosarka, tu su pro forme. Tegeltija je pisao cesto o tome.
  8. TaraNdrel

    KK Partizan - uprava i marketing

    Predstavljam se kao poznavalac sporta :) Brate ne predstavljam se ja nikako, isto sam sto i ti, iliti svi ovde. Napisao sam vec da ocekujem s jacim budzetom da se slabiji dobijaju, znaci borba za prvo mesto u Aba i da uzimamo te trofeje. Od kad je dosao Zeljko imamo problem s tim “nebitnim”...
  9. TaraNdrel

    KK Partizan - uprava i marketing

    @Nisi Ne brate, nego s ironicnim stavom za “one” s “nikad vecim budzetom”. Nema potrebe za tim. Kad napisu da je Barsa imala prosle godine 35M, to je ukupni budzet kluba, nije za plate. Zato kazem ako je nas budzet 12M za plate, treba uporediti s drugim. Ukupan budzet Zalgirisa godinama je bio...
  10. TaraNdrel

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ko zna koliko jos prebace sa FMP1 na FMP2, to je tek ozbiljan kriminal. Izaslo je nesto javno da Zeleznik dobija nekoliko miliona godisnje (tipa2-3) od drzave.
  11. TaraNdrel

    KK Partizan - uprava i marketing

    @Nisi Jel si ti vickast, pokusavas ili sta? Da budes smeker, ne razumem? Opet ta retardirana prica da branis Partizan od “nas” sa “pricama”. Jebe mi se za budzet kao budzet, ali cela prica na forumu je da smo nivo Zalgirisa koji godinama kma 10-11M budzet i da treba da jurimo Kinan Evansa iz...
  12. TaraNdrel

    KK Partizan - uprava i marketing

    Evo koliki je budzet za 2023/2024 godinu @Mister MVP @Zalosna Sova @Paja Čutura - 20M. Kakva hulja od coveka je AV, niko ga nije spomenuo, ni njega ni drzavu, ni indirektno. Sve sto se odnosilo je bila prica za drzavni projekat, aludirajuci ciganski tupi mozak da smo mi mezimica i da je Zeljko...
  13. TaraNdrel

    Kup Radivoj Korać 2024

    Zasto bi Zeljko odlazio iz Partizana? Ima podrsku vecine navijaca sem nekih idiota, podrsku uprave, tim dobrih ljudi oko sebe. U hali od skoro svih dobija podrsku, energiju, emocije. Tezak je trenutak za klub, ali to je razlog vise da se napreduje i poprave stvari.
  14. TaraNdrel

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ova sezona je epska sramota, kako god se zavrsila. Rutinira nas kanturina od ekipe kojoj je najbolji igrac 37 godina, pritom 16. na tabeli Evrolige. Budzet nikad veci, individualni kvalitet 100x veci od cigana, kostur ekipe ostao. Jos jednom, EPSKA SRAMOTA! Takmicarske ekipe osvajaju trofeje...
  15. TaraNdrel

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Igra je ogledalo treninga i trenerskog pecata. U svakom timskom sportu ukoliko imas veci uzorak utakmica u kojima nijedan igrac nije dobar, ili jedan, to govori o uticaju trenera na igru.
Top