Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Tarantino

  1. FK Partizan 2023/24

    Viđao sam ponekad,sinoć ih je baš bilo
  2. FK Partizan 2023/24

    Mislim da nikad nisam vidio ovoliko stranaca oko stadiona pre utakmice,Poljake,Italijane,Korejce,jesam se ja to nešto istripovao ili ih je još neko video
  3. FK Partizan 2023/24

    Jel moraju karte da se uzimaju na blagajni ili se samo ulazi
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Žao mi što Jaramaz ne dade onu trojku na kraju treće, zaslužio je,srce me boli zbog Alekse. I da,luda smo družina
  5. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Aleksa ne igra ništa od početka sezone osim što je sam pobedio fmp
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mi kada se kompletiramo i dođe Željkovo vreme najjači,ovi nek se poređaju kako im volja
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Milutinov je još gori bio
  8. Dule Vujošević

    Koliko god da poštujem ( i volim) Duleta totalno mi je odbojan njegov politički angažman i stav
  9. KK Partizan - transferi

    Ja sam ubeđen da će uskoro doći neko koga niko nije pominjao
  10. KK Partizan - transferi

    Jel ovaj potpisao definitivno?
  11. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Da nam je ovaj nejpir u timu išli bi na titulu Evrolige ko ništa,svaka čast momcima,Jaramaz još malo ispada ali sve bolji
  12. Uprava i marketing

    Čitam pismo što je gmazura poslao ciganskom savezu,kaže da nije bilo novca od transfera ove sezone jer su hteli da sačuvaju tim,skoro se nisam zadavio od smeha
  13. FK Partizan 2023/24

    Za vikend dolazim na stadion makar smak sveta bio,ne zanima me,nisam bio na našem stadionu baš dugo i mislio sam da neću još dugo,Duljaj me naterao a bogami već mi se javio popriličan broj ljudi da idemo zajedno,eto nas na istoku
  14. KK Partizan - transferi

    Čim se ovoliko piše nema ništa od toga,nadam se da grešim
  15. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    A inače sa te tribine se skandira protiv milog nam preCednika,niđe veze
Top