tobacco - најновије активности

• tobacco
    tobacco је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2021/22.
    Svako ko se bilo čemu nada sa dvojcem na čelu kluba, nek razmisli da li bi svoju privatnu firmu ili bilo kakvu kombinaciju poverio...
  • tobacco
    tobacco је одговорио(ла) у теми Uprava i marketing.
    grobari gotovo da ne postoje više... postoji nekoliko stotina kriminalaca na jugu, dobar broj jedača govana iza tastature, ima glasača...
  • tobacco
    Da se ne ponavljamo, jasno je da je državna vlast i "naša" uprava glavni krivac ovakvog Partizana. Što se tiče Stanoja, majstore, sam si...
  • tobacco
    tobacco је одговорио(ла) у теми Bivši igrači i treneri Partizana po svetu.
    Srbija je septička jama u kojoj te otpuštaju jer si pošten i moralan.
  • tobacco
    Zek, dabl dabl i to jak
  • tobacco
    tobacco је одговорио(ла) у теми VК Partizan, PK Partizan.
    Ikodinović kaže da su vaterpoliste Partizana terali na predizborni skup ovih naprednih gadova i da je sve pokušao organizovati Stefan...
  • tobacco
    tobacco reacted to GR88ĆU's post in the thread Mlađe kategorije, FK Teleoptik with Like Like.
    E ja da se pohvalim da mi je klinac debitovao sad za vikend u dresu voljenog kluba. Igrao za svoj klub Morava Ćuprija na gostovanju...
  • tobacco
    tobacco је одговорио(ла) у теми Mlađe kategorije, FK Teleoptik.
    Da, ali i to nešto govori. Ni tamo nije neograničen broj dece, pretpostavljam da se određeni talenat može uočiti u bilo kom uzrastu, ali...
  • tobacco
    Partizanove bebe
  • tobacco
    Partizanova deca 2010-o godiste su primili 10 komada od vrsnjaka iz Sremca, Vojka. 10:2. Ko je tamo trener, jel Stepanovic?
  • tobacco
    Ne treba se preterano nervirati. Džaba gubiti nerve. Ljudi, nama je tako namenjeno, treba samo preživeti. Neki još ne shvataju da su nam...
  • tobacco
    tobacco је одговорио(ла) у теми Liga konferencija 2021/22..
    Mnogi su prodefilovali kroz Partizan, ja lično ne pamtim da je neko manje zasluživao prvih 11 još od Gorana Obradovića. O Jojiću pričam.
  • tobacco
    sreca sto je tuzna udbo-ciganska tribina odmah reagovala na ovu sramotu
  • tobacco
    Nije prvi put da pušimo pet komada, neće biti ni poslednji. Ovakvo siatematsko uništavanje kliba nisam video ni kod Đurića. Svaka...
  • tobacco
    tobacco је одговорио(ла) у теми Evrokup 2021/22..
    Nesto sa ovom ekipom jednostavno nije u redu. Da ga jebem sta.