Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Tolle - најновије активности

  • Tolle је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Koliko je samo kratak put od nadanja za iznenađujući brejk u Madridu do nadanja za iznenađujući brejk u Podgorici. Nikola Mirotiću, po...
  • Tolle је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Ruku na srce, mislim da je to pre svega posledica igranja Tavaresa, sigurno mu je u glavi da ce ovome ruka da iskrsne odnekud pa...
  • Tolle је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Gledano iz ugla potencijalne plejof serije sa ovim govnima, manje me brine ovakav poraz na nasu zutu minutu nego da su nas postepeno...
  • Tolle reacted to Laze_PFC's post in the thread KK Partizan - uprava i marketing with Like Like.
    Ko je progutao tu pricu je debilcina par excellence. Nije doveden nego se covek sam vratio.
  • Tolle reacted to njacke's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Isplakacu se, kunem se. Bravo, bre!!! Krv im jebem lopovsku, sto igrate sa njima uopste, jebo ih i Vucic i patrijarh i Mirotic i sve u...
  • Tolle reacted to Dr Mo's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
    Hvala brate, nije mi bilo jasno o čemu se radi, pa sam uključio "ignorisani sadržaj" :D Samo ne znam gde mi je post? Opet se...
  • Tolle је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    U trenucima kad smo bili na putu da prelomimo utakmicu, kapiten je na sramotan nacin izbacen iz igre i kompletan momentum se okrenuo...
  • Tolle reacted to Залад's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    samo fali ''na žalost'' i ''..ali nadajmo se - ne zadugo''
  • Tolle reacted to Plava Čigra's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Koliko je samo odvratno, bezobrazno, osiono ovo njegovo izlaganje, gdje kaže ne duguje mu se ništa, plate su mu isplaćene, duguje mu se...
  • Tolle reacted to batakpudla's post in the thread KK Partizan - uprava i marketing with Like Like.
    Другари, искористио бих прилику да се осврнем мало на случај Жељко Обрадовић, поготово, након овог купа који је многе заболео, а посебно...
  • Tolle reacted to Rade's post in the thread KK Partizan - uprava i marketing with Like Like.
    Da napišem sada dok je zatišje, pa da se od sutra, odnosno danas, ujutru shvati krajnje ozbiljno. Poruka svim spavačima na forumu...
  • Tolle reacted to Djomla97's post in the thread KK Partizan - uprava i marketing with Like Like.
    Biće zabeleženo, da je jedino Partizan na čelu sa Željkom, krenuo na vučića! Kaki qrac Srbija protiv nasilja, opozicija i ta sranja...
  • Tolle је одговорио(ла) у теми Kup Radivoj Korać 2024.
    Ne znam koliko se forum drasticno izmenio u odnosu na tvoje prethodne upise, ali prilicno sam siguran da ni tada ne bi dobro prosao...
  • Tolle reacted to Batallion's post in the thread KK Partizan - uprava i marketing with Like Like.
    Upravo se desilo ono sto smo i prizeljkivali. Kroz tabelu koja nije eksel javno smo istakli da av laze i da je ono sto je Zeljko sinoc...
  • Tolle reacted to Dr Mo's post in the thread Kup Radivoj Korać 2024 with Like Like.
    Da li sad retardi razumeju od koga se brani Željko? Čak i sliku imate, ne mora se ni crtati.
Top