Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Tomcilo

  1. Poli Timisoara & other friends

    prosecni po rezultatima, veliki po tradiciji..to je ono sto se ceni. jel moze neko da mi objasni kako je nastalo ono: Ko voli Partizan, ko voli Celzi.....
  2. Dule Vujošević

    Sale, 90% se slazemo.. a onih 10% su stvar licnog ukusa, o tome se ne raspravlja ;) sto se ostalih komentara tice, Sve mogu da shvatim, ali da neko pljuje PO NAJVECEM GROBARSKOM, SRPSKOM I EVROPSKOM TRENERU ZELJKU OBRADOVICU, NE RAZUMEM! WC Edit: Sa teme o Duletu Vujoševiću došli ste do...
  3. Dule Vujošević

    ocekivano...nazalost. Smrt GEY ligi!
  4. Dule Vujošević

    cekaj, kralju, pa ti onda sigurno mrzis i Saleta Djordjevica, Milosa Vujanica, Vlade Divca...svi su oni jedno vreme, silom prilika, ili silom zelje da spasu srpsku kosarku (Divac) nosili cergarski dres?
  5. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    shvedja, brate, doci ce vreme kad budu imali prodju... da budem iskren, ni ja nisam do kraja siguran u svoje reci, ali dve stvari me teraju da verujem: instinkt nepopravljivi optimizam a da se ne lazemo, i nova godina je, pa red je da se nadamo necem lepom, jel tako? Zamisli Ivan Golac -...
  6. Vatrepolo Turnir TOP 5 U Zapadnoj Australiji

    ajd neko neko napise podrobniji izvestaj i potpise se imenom i prezimenom, ja cu prepraviti, doraditi, staviti vase ime i objaviti na www.sportskevesti.net . Hvala.
  7. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Legende Partizana Ajd braco Grobari pokazimo da nismo zaboravni, setimo se velikana svog kluba, od osnivanja do juce, svih onih koji su bili i ostali veliki, legende, ne samo u nasim ocima. Evo, ja bih krenuo sa u zadnje vreme cesto spominjanim Ivanom Golcem, evo teksta koji je za...
  8. Novi stadion

    ma da, nije on covek kriv sto ga mi grobari ne razumemo - on je kao Van Gog ili ti likovi, narod ce ga shvatiti tek za 100, 200 godina. Koliko je to jedna avangardna licnost koja koraca toliko ispred svog vremena, stvarno je steta sto ne shvatamo coveka!!!!
  9. Novi stadion

    Iz pouzdanih izvora znam da Zarko Zecevic sprema novi projekat zvani "Dosije X stadium Belgrade" koji ce napraviti revoluciju u svetskom fudbalu. Nas posteni gensek resio je da investira u arenu u obliku svemirskog broda gde ce se fudbal igrati u bestezinskom stanju.... Uskoro ce na sajtu...
  10. Novi stadion

    Iz pouzdanih izvora znam da Zarko Zecevic sprema novi projekat zvani "Dosije X stadium Belgrade" koji ce napraviti revoluciju u svetskom fudbalu. Nas posteni gensek resio je da investira u arenu u obliku svemirskog broda gde ce se fudbal igrati u bestezinskom stanju.... Uskoro ce na sajtu...
  11. Dule Vujošević

    a lud je Dule Krmak (ovo krmak je u pozitivnom smislu, da ne ispadne da vredjam coveka), ako nista drugo, temperamentan... najsveziji primer: stizemo do +20 protiv Makabija (80:60), Dule poziva na odbranu, naredni napad Makabi vraca trojku, a Duletov sako leti na pod verovatno uz arsenal psovki :D
Top