Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од tonchi

  1. KK Partizan 2017/18

    U kojoj hali ce se igrati revans?
  2. FK Partizan 2016/17

    Mislim da se gleda ko je bio prvi posle regularnog dela.
  3. KK Partizan 2016/17

    Mislim da nikad nisam bio ponosniji na navijace kao kad je pionir prokljucao kao znak podrske Robinsonu posle jedne dobre odbrane. Imam neki osecaj da ce nam se momak maksmalno oduziti... tu se videla razlika izmedju nas i komsija
  4. KK Partizan 2016/17

    Prvi put vadim sezonsku sada, pa me zanima sta je potrebno od dokumenata i da li mogu za nekog drugog da izvadim?
  5. KK PARTIZAN 2015-16.

    Je l' se zna nesto za Cvetkovica. Hoce biti spreman za cetvrtak?
  6. KK PARTIZAN 2015-16.

    Izdvojio bih jedan deo iz saopstenja: "- 21. januara Blicz navodi da smo „prelomili“ i da ćemo igrati FIBA takmičenje, baš u danu kada se u Barseloni održavao sastanak Evrolige, pozivajući se na tvitove jednog izraelskog novinara?!" Slucajnost ili ne :clap
  7. FK Partizan 2015/16

    http://mondo.rs/a880003/Sport/Fudbal/Partizan-Radnicki-Nis-u-kupu-bez-publike.html Idu izbori, nije korisno reci nesto protiv premijera
  8. FK Partizan 2015/16

    Inteligentni potezi plaćenika da juga.
  9. KK PARTIZAN 2015-16.

    Je l' će biti prodaje karata za cedevitu ili će moći da se uđe samo sa sezonskim?
  10. Uprava i marketing

    I sada problemi na tribinama, verovatno i utakmica bez publike... slucajnost? Ne bih rekao.
  11. Liga Evrope 2015/16

    http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2002&mm=11&dd=20&nav_id=76215 Samo mislim da je i bilo nekog sukoba na hodniku, bilo je nekih prici.
  12. Liga Evrope 2015/16

    Retka pametna stvar Tumbakovića je što je svojevremeno tukao Kovinjala. Nikad odvratniji komentator.
  13. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sa sve mozzartom u pozadini :buhaha
  14. Uprava i marketing

    Vazura likom podseća na Corey-ja iz emisije pawn stars. A posle ovog prelaznig roka, vala i delima.
  15. Liga šampiona 2015/16

    Uzeo sam karte juče i oko 6 je bila lepa gužva za podizanje rezervisanih karata. Da li su se ljudi vraćali sa posla pa tek tad uzimali ili je tako bilo ceo dan ne znam, ali se nadam punom stadionu :)
Top