Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од tootoll

  1. tootoll

    Liga Evrope 2019/2020

    Evo iz iskustva da ti kazem neces o_O nema grdje ambasade od engleske i vize koja se teze dobija, ja sam imao B1 Usa vizu (10 godina) i boravak u EU i 2x me odbili EDIT: Neces lakse to sam mislio
  2. tootoll

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Prijovic ima 4.5 godisnji ugovor vredan 27 miliona eura koji moze da naraste do 40 miliona u zavisnosti od partija/rezultata kluba. U PAOKu je zaradjivao 1.5 miliona eura godisnje. Ovde ljudi cesto pisu bez ikakvog poznavanja trzista i platezne moci kluba za koji navijaju. Ako neko hoce...
  3. tootoll

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Odlican posao uradjen. Nikakva vajda nije bila od Ozegovica sto je klasican napadac kada vola u dupe ne moze da pogodi, Markec je svakako pojacanje
  4. tootoll

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Meni se iskreno svidja ideja da igramo kao Spaletijeva Roma pre par godina, bez klasicnog spica samo sa Asanom i Sumom u napadu.
  5. tootoll

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Prevod sa sajta Darmstadta: "Radujemo se da smo se pojacali Ognjenom Ozegovicem u napadu. Nudi nam vise opcija u ofanzivi i ubedjeni smo da ce nam biti od velike pomoci". Eto vidite nemamo samo mi drogerase u upravi :D Ja ne znam za vas ali sam cuo da Sabalala i Mfela samo sto nisu. Odveo ih...
  6. tootoll

    Liga Evrope 2019/2020

    Desilo se jednom da prezimimo sa napadackim kvartetom Boya, Odita, Radonjic (zvani Montela :)), Grubjesic. Oni svi da se skrpe nisu ko pola Ozegovica tako da se desi da prezimis bez napadaca pa onda jos izbacis Dnjepar :D Cestitke na prolazu, drago mi je sto je Miletic resio, akcija kao na...
  7. tootoll

    Liga Evrope 2019/2020

    Moze kad je ranije od svih izdzigljao pa je fizicki dominantan. Igraci koji dominiraju u mladjim kateogrijama na osnovu ranije razvijenih fizickih predispozicija cesto tu igru ne umeju da prenesu u seniorsku kategoriju kada ih njihovi vrsnjaci sustignu u visini ili po snazi. Sto se Ozegovica...
  8. tootoll

    Liga Evrope 2019/2020

    Smejemo se svi Zeljku Panticu da je lood on sve u pravu co'ek
  9. tootoll

    Liga Evrope 2019/2020

    Rts vase pravo da znate sve...
  10. tootoll

    Liga Evrope 2019/2020

    I ja sam bio 100% siguran da je Zdjelar ali Mondo i TM kazu Suma...
  11. tootoll

    Liga Evrope 2019/2020

    Cekamo izjavu Ilieva: Suma postigao gol i 2 asistencije jel cujete misevi
  12. tootoll

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Drugaciji je tip igraca. Krilni ali naglasenih defanzivnih karakteristika. On moze da igra samo uz 2 klasicna spica i beka koji igra visoko, pre se o tome radi nego o tome da je los igrac.
  13. tootoll

    FK Partizan 2018/19

    Mislim da je krenje vreme da Djukic dobije nogu. Oh wait! Djuko vrati se sve ti je oprosteno
  14. tootoll

    FK Partizan 2018/19

    FSS objavio koliko koji klub novca isplatio (ili duguje) menadzerima. Navedeni procenti o platama igraca: Musa zaradjuje 366 000 godisnje po FSSu a Ricardo 562 000. I onda sto propadamo....
  15. tootoll

    FK Partizan 2018/19

    Pobrkao si buraz, Lazovic je igrao za cigane a Lazetic za Partizan.
Top