Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од tribiani

  1. tribiani

    FK Partizan 2023/24

    Jbt pa oni su i statistiku falsifikovali, sa kakvim bolesnicima imamo posla
  2. tribiani

    FK Partizan 2023/24

    Džabe mi ovde drvimo, igraće kup, opet će nas pokrasti, prodaće Saldanju, igraćemo kvalifikacije sa Baždarom, ispašćemo... Hipoteka mora da se aktivira, a to ne može sa zaradom od Evrope.
  3. tribiani

    FK Partizan 2023/24

    (napisano odmah posle izjednačenja) Propuštena je velika prilika da se napusti teren posle izjednačenja. U tom trenutku se znalo da gubimo, 3:2 ili 3:0 pf, šta ima veze. To bi odjeknulo, faul se video iz svemira.
  4. tribiani

    FK Partizan 2023/24

    "Igrači Partizana na kraju okružuju sudiju" Šta ga sad koji kurac okružujete? Pristali ste posle onakvog gola da nastavite, ko vas jebe.
  5. tribiani

    FK Partizan 2023/24

    NAPUSTITE TEREN JEDNOM U ŽIVOTU!
  6. tribiani

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ne znam za novinare, ali pitaju ga ljudi svakodnevno na tviteru. Za sada se pravi mrtav.
  7. tribiani

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    I ona situacija kada im lopta odlazi u aut, u stvari udara u sudiju koji je na aut liniji i lopta se od sudije odbija u ruke njihovog igrača i ovaj sudi aut za njih. Deset puta dam gledao tu situaciju i nista mi nije jasno.
  8. tribiani

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ne mogu da se otmem utisku da Smit ne bi igrao ni protiv Valensije ni večeras da se PJ nije povredio.
  9. tribiani

    Odbojkaški klub Partizan

    Da li ćemo osvojiti bar jedan set u ovoj finalnoj seriji?
  10. tribiani

    FK Partizan 2023/24

    Sam si pitao, sam tačno i odgovorio.
  11. tribiani

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ko je naredio da se pale baklje, a zna se da su kazne drakonske? Zašto su se palile baklje? Šta se proslavljalo? Zašto baklje sad u jeku borbe za licencu? Jedan Željko Obradović se cele sezone štipa da ne komentariše suđenje, da ne dobija tehničke, sve da ne bi ugrozio borbu za licencu, a...
  12. tribiani

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    "Simpatizeri", oprez protiv Igokee
  13. tribiani

    Odbojkaški klub Partizan

    Nisam ove godine nešto pratio odbojku, otkud to da su cigani iz Železnika odjednom ovako dobri, a cigani iz Novog Sada ovako loši?
  14. tribiani

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Bojim se da je Smit sinoć igrao ovoliko samo zato što nije igrao PJ i da će ponovo biti prikovan za klupu. Tako su Frenk i Bruno odlično odigrali nekoliko utakmica u tandemu kad Zek nije bio tu, Zekovim povratkom više ne igraju zajedno.
  15. tribiani

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ko prati tviter može da primeti da bukvalno samo cigani večeras podržavaju jug. Vrana vrani oči ne vadi. Meni dovoljno.
Top