Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од TricikL

  1. TricikL

    Liga Evrope 2013/14

    Vučić poželeo sreću Partizanu u kvalifikacijama za LŠ http://novosti.rs/vesti/sport.294.html:445559-Vucic-pozeleo-srecu-Partizanu-u-kvalifikacijama-za-LS Prvi potpredsednik Vlade Srbije posetio srpskog šampiona pred revanš sa Širakom. Sastanak Vučića sa “grobarima”, Nađom i Sašom Ilićem na...
  2. TricikL

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    MONDO: Bazel i Ivanov... ima istine! Autor: Predrag Vujić, Vladimir Sukdolak Predstavnik Bazela u četvrtak razgovarao sa čelnicima Partizana oko transfera Ivana Ivanova. Ponuda...
  3. TricikL

    FK Partizan 2012/13

    zurnal.rs Ko ce koga ovde da hapsi???
  4. TricikL

    JSL 2012/13

    Bude li se danas na stadionu oplelo po kamarili iz svecane loze, treba ocekivati nepotrebne baklje na atletskoj stazi i topovske udare, ne bi li brze bolje suspendovali stadion za sledecu utakmicu. Deza vu, scenario vec vidjen! Kupite sezonsku, da bi ste gledali 1/3 utakmica na domacem terenu!!!
  5. TricikL

    FK Partizan 2012/13

    Zurnal.rs Circus Maximus!!!
  6. TricikL

    Liga Evrope 2012.

    U redu je Vermeze, i mi znamo da si nesposoban, i da necete proci, nismo toliki idioti. Kakav pickast alibi u startu, ogradi se od svega sto ti padne napamet. Pa gde je ODGOVORNOST bre!!! Ti si kao neki pedagog!
  7. TricikL

    FK Partizan 2012/13

    Ide intervju na SOS-u sa ovim vermezom, CISTA SPRDACINA!!! ''Ko je sinoc video fudbalere Partizana u gradu, neka slobodno meni kaze''- tripuje da je Vujosevic ''Ja ne treba da ucim mladje igrace fudbalu, samo da ih uklopim sa starijima''- ma jok, samo izdiktiraj prvih 11, do 18 ce popuniti...
  8. TricikL

    FK Partizan 2012/13

    Novosti.rs
  9. TricikL

    Liga šampiona 2012/13

    Bravo Vermeze, demagogija za udzbenike, klasican izdanak srpske trenerske skole. ''Nemam sta da zamerim deci'', ''Do juce igrali u Teleoptiku", ''Nemaju ni 17, 18, 22 godine'', "Zabija ne jede"... Pa sta to mene boli ona stvar!!! Ti si trener, zaradi svoju platu, uradi nesto. Kad vec znas svaki...
  10. TricikL

    Liga šampiona 2012/13

    Kako sejes, tako ti i nice. Nije moglo gadnije...
  11. TricikL

    Radio Mileva - leto 2012

    Buduci da je Bakic sticenik LIAN SPORTS GmbH, stvar je vise nego logicna.
  12. TricikL

    Dres Partizana - nekada i sada

    Dres i sorc su novi. Nadam se da ce nesto uraditi i po pitanju fonta...
  13. TricikL

    Dres Partizana - nekada i sada

    Adidas Condivo 12, uz drugaciji raspored boja na rukavima i kragni.
  14. TricikL

    Dres Partizana - nekada i sada

    Danas sam shvatio da je privilegija imati Adidas kao tehnickog sponzora...
  15. TricikL

    Uprava i marketing

    Zar ovaj duks nije u stvari gornji deo trenerke koja je u prodaji? http://www.crnobelibutik.rs/user/item.jsp?f_item_id=37414&f_cat_id=2117&f_shop_id=50&f_lang_id=1&f_partner_id=0&f_pagination_start=0
Top