Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Tricohitalo

  1. Tricohitalo

    JSL 2012/13

    Mrak na oči mi je pao nakon onog Vešovićevog bacakanja i glumatanja, ali ne zbog toga, već zbog L.Markovića, kada je urlao na nekoga: "daj mi loptu, daj mi loptu". I šta kada ti je da dečače, šta ti znaš sa loptom u nogama? Imao si je na 1:2, sam ispred ciganskog talibana i kao i obično - kurac gol.
  2. Tricohitalo

    JSL 2012/13

    Miljkoviću, mrtvu ti majku jebem, a ti "čika crni", ostani na čmarakani, verovatno ćeš biti njihova nova "zvezda", Đubre jedno sve ti živo i mrtvo cigansko jebem.
  3. Tricohitalo

    JSL 2012/13

    Đuriću, Ružiću i ostali, ajmo tikete na sunce mamu vam jebem ološku.
  4. Tricohitalo

    JSL 2012/13

    Opušteno ljudi, dolazi dvojka uz dosta golova, sanjao sam tekmu noćas a uvek je ispalo onako kako sam sanjao, pet godina su mi snovi pred derbi bili pobednički, a proletos sva tri puta gubitnički. Tačan rezultat koji sam sanjao ipak ne bih napisao, jer je ipak naučna fantastika (vaterpolo), ali...
  5. Tricohitalo

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Toliko sam popizdeo, da ne znam više stvarno šta da napišem, šta da bagri opsujem, uglavnom ste im braćo opsovali sve što je moglo. Hoću samo da postavim jedan link, ko još nije pogledao ovaj film neka to obavezno uradi i neka širi ovaj link svojim prijateljima grobarima i svima kojima je zaista...
  6. Tricohitalo

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Eh, ja i poezija, bili su to lepi dani, al ispadoh iz forme, stihovi mi beže ko burek od Mileta.:D Htedoh da ubacim i neke strofe iz nekih starih pesama o nekim meni ličnim zagađivačima okoline, al nema smisla, ovaj zaslužuje neke nove epitete.
  7. Tricohitalo

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Radnog staža nula dana, a Podpredsednik Partizana. Rolex šeta, vozi džipa, jer Mutavom guzu pipa. Tuđi znoj deli i kapom i šakom, zajedno sa svojom mafijaškom strankom. Slatko on se smeje i vešto ruku diže, da bi Đuri bio sve bliže i niže.
  8. Tricohitalo

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Kako nemaju, tj. nisu imali? Imali su ono što im je rekao štreber dupelizac ružić i upravo to nam je dalo zamajac i proizvelo sve akcije. To je i više nego dovoljno.
  9. Tricohitalo

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Vi panduri koji nas držite pod prismotrom, bolje"prismatrajte" dilere droge ili tajkune koje ne isplaćuju zarade radnicima čija deca gladuju. Pardon, izvinjavam se, "prismatrate" vi i njih, jer uzimate procenat od njihovih prljavih poslova. A sada, uživajte u ovoj fantastičnoj numeri...
  10. Tricohitalo

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Da, da, Je-Ne-A, a mislim i da bi se i dr Hanibal Lektor ispovraćao i odustao kada bi na meniju imao đuru i govnare.
  11. Tricohitalo

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Reče štreber da su svi iz UO volonteri:buhaha, a imajući u vidu da su firme dotičnih u blokadi, pitam se od čega ti mučenici žive? Trebali bi da organizujemo neku humanitarnu akciju za njih.
  12. Tricohitalo

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Počela govna na sosu-u.
  13. Tricohitalo

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Jebem ti život kad ja umesto Hanibala Lektora ili Poaroa moram da gledam lopovski ološ.
  14. Tricohitalo

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Dule majstore svaka ti čast, tako se brani Partizan!
  15. Tricohitalo

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Što se rezultata tiče, jedino što me zanima dok je Grant tu je da nijednom ne izgubimo od cigana, prihvatio bih i 3 remija, samo da se cigani psihički ne dignu do Stanojevog povratka, a onda zna se, nabiće im kompleks za vek vekova.
Top