Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од urosb00

  1. urosb00

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pripremi grlo i dlanove
  2. urosb00

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Zasto bi menjao bilo sta kad cemo uzeti sva tri nabrojena trofeja?
  3. urosb00

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nisam znao da je kiks izgubiti na gostovanju ekipi koja igra vrhunski ove sezone i nalazi se na trecem mestu, a da pri tom odigras dobru utakmicu i izgubis dobijeno
  4. urosb00

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sinocnji poraz mi je pao mozda i gore nego onda protiv Burse. Pola sata sam trazio auto po parkingu, nisam mogao doci sebi. Nekako imam osecaj da nam se ovi porazi i malo vracaju za sve one silne pobede nakon velikih minusa i preokreta. I sam Avramovic je rekao da je ekipa iz prosle sezone...
  5. urosb00

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mogu da kazem samo da ce miroticu biti zao na kraju sezone sto je pederski odustao i nije dosao da podigne pehar evrolige. Podrska! Toliko.
  6. urosb00

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nakon sinocne utakmice sam ubedjen da su nas poslednji put dobili ove sezone. KRK uzimamo, a u finalu ide metla pred njihovim smrdljivim navijacima, ako ih uopste mogu nazvati navijacima. Krivo mi je sto juce kurvetina Rada nije bila na konferenciji (ili je bila al nije postavljala pitanja)...
  7. urosb00

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja se opet uzdam u Zeljka i to sto je konacno od pocetka sezone imao puno igraca na treningu i par dana za treniranje i analizu, ali dzaba kad uvek nesto mora da iskrsne. Nisam preterani optimista ali itekako verujem, posle Makabija mislim da nam je konacno kliknulo
  8. urosb00

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da li neko ima snimak cele utakmice, ili gde mogu da pogledam?
  9. urosb00

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

  10. urosb00

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kontam da i Zeljko voli igrati van Beograda, bar ga ne cekaju debilna pitanja od Rade i Rajka i ostalih debilnih novinara
  11. urosb00

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kaminski out protiv Monaka, sva sreca pa je Kaboklo usao koliko toliko u ritam, pa se nadam da on i Smajli mogu izneti i bez Frenka
  12. urosb00

    KK Partizan - transferi

    Srki Radojevic je u podkastu juce najavio Ferela kao prakticno gotovu stvar, po nekim njegovim informacijama i kolegama koji uglavnom imaju prave informacije. Tako da verujem da bi i to trebalo biti zavrseno za par dana, po nekoj mojoj proceni
  13. urosb00

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne vidim kako Efes moze da nas pobedi, a sa druge strane ne vidim kako mi u ovakvoj formi i oslabljeni mozemo njih dobiti. Prosto.
  14. urosb00

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jel si ti onaj sto se prosle sezone javljao samo nakon poraza? Izgleda da nastavljas u istom ritmu, imas dobar kontinuitet
  15. urosb00

    Liga Konferencije 2023/24

    Mislim da je vreme da se zatvori forum vezan za FK, najbezbolnije bi bilo. Mi grobari smo najvece pi#ke na svetu, jebe nas ko stigne a mi cutimo i ne preduzimamo nista povodom svega ovoga. Ovi kao najverniji navijaci bojkotuju, nek bojkotuju mog djoku, klasicno zamazivanje ociju pravim...
Top