Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Vader

  1. Vader

    Liga šampiona 2010/11

    ...pretpostavljam da je jos uvek rano za pricu na tu temu, ali da li neko mozda ima ideju kada ce karte biti pustene u prodaju...hvala unapred
  2. Vader

    Rukometni klub Partizan

    www.rkpartizan.com RIP
  3. Vader

    Evroliga 2009/10

    ...svi vi koji kritikujete i pljujete po rasicu zapitajte se ko bi sad bio aktuelni sampion da nije bilo njega...
  4. Vader

    KK Partizan 2009/10

    ...roberts umesto miloja? ne znam da li je bas za aplauz?
  5. Vader

    Liga Evrope 2009/10

    ...odoh da skupljam blato da pravim jokana...
  6. Vader

    KK Partizan 2009/10

    ...ja licno u ovom trenutku nemam toliko para da izdvojim :( a pitanje je da li cu moci i u narednom periodu :( i pored toga, moram objektivno da priznam da ono sto moze neko da dobije za taj novac vredi mnogo vise od tih 10.000 RSD. cene su najnize u evropi (slobodno otidjite na recimo sajt...
  7. Vader

    KK Partizan 2009/10

    ovakve podvale od strane ciganske kuhinje nimalo ne mogu da me iznenade, stoga mi se puls uopste nije pomerio... jednostavno, NE POSTOJI sistem bodovanja, niti mogu da ga izmisle, po kojem ce strokavi sakupiti vise bodova od nas nakon te dve godine...
  8. Vader

    Olga Lubnskaja - Oktobar 17.2008.

    ...ne mogu da dodjem sebi posle citanja ovog teksta. suze mi zamalo krenuse i sto rece neko gore "od ovog moze da se rikne". respectrespectrespectOLGArespectrespectrespect dobrodosla u BEOGRAD; dobrodosla na JUG; dobrodosla na FORUM.
  9. Vader

    Rukometni klub Partizan

    :banghead:banghead:banghead ...taman sam se ponadao posle odlicnog starta u prvenstvu, ali izgleda opet krecemo po starom...:banghead ...daj boze da gresim...
  10. Vader

    Rukometni klub Partizan

    www.b92.net
  11. Vader

    Rukometni klub Partizan

    Nastavljamo u jesenjem stilu :banghead :banghead :banghead izvor SPORT
  12. Vader

    Ragbi klub Partizan

    www.b92.net
  13. Vader

    Odbojkaški klub Partizan

    izvor b92 ...sta smo drugo mogli i da ocekujemo...opet cemo da obezbedjujemo opstanak u majstorici play-out-a :banghead
  14. Vader

    Teniski klub Partizan

    ...govedo cigansko :kur ...odsad i definitivno navijam uvek da izgubi, kao i onaj alien/predator JJ...
  15. Vader

    Rukometni klub Partizan

    izvor "SPORT" ...malo mi je sumnjivo ovo neigranje Sudzuma... ...i dalje ne znam sta da mislim i koga treba podrzati... ima li neko inside informacije o ovim strujama, kojoj treba verovati?
Top