Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од VecniGrobar<3

  1. Kvalifikacije za LE 2011/12

    http://www.mondo.rs/s213796/Sport/Sport/Fudbal/Krstajic-_Stanojevic_je_najbolji.html
  2. Kvalifikacije za LE 2011/12

    hehe da napiso sam gore :) i ja navijam za varazdin xDDD sve za Partizan :D
  3. Kvalifikacije za LE 2011/12

    e dodjavola dinamo vec vodi u gostima a samo sto krenula tekma :S nista nam ne ide na ruku :( 1:1 :)
  4. KK Partizan 2011/12

    tesko da ce veseli ostati ali kada bi se to desilo ja bi ocekivo F4 :D
  5. Kvalifikacije za LE 2011/12

    mora biti bolje ! sad u 17h igra dinamo ako ispadnu bicemo nosioci...
  6. Kvalifikacije za LE 2011/12

    drago mi je da je vest o scepovicu dospela u svim mogucim novinama ako se sad nesto ne preduzme i da ne igra startnu vise nece nikad ...
  7. Kvalifikacije za LE 2011/12

    pa Rnic je odigro mnogo vise i bolje nego sto smo ocekivali... tako da ili lepo vratite markesa pa kupite beka ili kada se oporavi markes on na stopera rnic na beka ,sigurno ce biti bolji od miljkovica...
  8. KK Partizan 2011/12

    ma ne bi ga dovodili da se nije oporavio skroz i da nije u stanju da pruzi ono sto se ocekuje od njega... videcemo
  9. Kvalifikacije za LE 2011/12

    mozete li da zamislite da imamo jednog desnog beka kao sto nam je volkov levi auuu pa gde bi nam bio kraj :)
  10. Kvalifikacije za LE 2011/12

    svuda gde je izasla vest kako je sudija pogodjen pise da cemo biti rigorozno kaznjeni ... videcemo samo da ne bude najgore :/
  11. Kvalifikacije za LE 2011/12

    slazem se da to mora bolje ali cu se sada i ja vaditi kao i SS ovo je potpuno nova ekipa... :) tako da sobzirom da smo za svaku tekmu menjali sastav zaista dobro igramo kada se uigraju bice to veoma dobro , naravno mnogo zavisi od toga da li cemo uci u LE
  12. Kvalifikacije za LE 2011/12

    ovi na sos-u sada u reportazi nista nisu pomenuli da je napadnut sudija nadam se da nece biti neka stroga kazna...
  13. Kvalifikacije za LE 2011/12

    a sta da radimo jbte kad je nama ovoliko tesko zamisli koliko je tek igracima :/ moramo se prebaciti na tu temu jer je neizvesno hocemo li uopste igrati kvalifikacije ... ovo kolo moramo sto pre zaboraviti necemo ziveti u proslosti kao cigansture , usredsredimo se na naredno kolo (koje cemo...
  14. Kvalifikacije za LE 2011/12

    ma ljudi i bolji posed lopte u oba meca apsolutno sve na nasoj strani ali sta da radimo sad , potpuno nova ekipa kako su odigrali svaka im cast desilo se par sitnih greskica koje su oni uz pomoc sudije uspeli da iskoriste i sta je tu je :/ sada je najvece pitanje kako ce nas kazniti UEFA
  15. Kvalifikacije za LE 2011/12

    http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:340412-Djuric-Nije-mi-do-price-Stanojevic-Propustili-sansu eto coveku sad nije do price a prica kad netreba -.-
Top