Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од VentusPFC

  1. Liga Evrope 2015/16

    Gol je, ipak, pripisan Fabrisiju. http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2016/matches/round=2000658/match=2016969/postmatch/report/index.html
  2. FK Partizan 2015/16

    To je to, kad igraš sa igračem manje otpočetka. Petrović je rupetina neviđena, a Fabrisio pokriva i njegovu stranu, pa je normalno i da padne koncetracija i da se desi neka greška. Levi bek i zadnji vezni, kao i neki razbijač u napadu su nam preko potrebni, ako misle da se uradi nešto.
  3. FK Partizan 2015/16

    Vojvodina traži odlaganje meča za četvrtak.
  4. Liga šampiona 2015/16

    Odličan žreb! Mislim da je BATE lakši protivnik od Steaue, jedva su izbacili Videoton.
  5. FK Partizan - sezona 2013/14

    Zajebite te priče da nismo zaslužili pobedu, zaslužili smo je! Večeras nam je pobeda oduzeta!!!
  6. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Za Djurdjevica, sudeci po njegovom tvitu od pre 2h, novinari kenjaju, a provereno je pravi nalog. A sto se Petkovica tice, takav ganci nam ne treba, ali ga treba maksimalno mrcvariti gde god i koliko god moze ako su potpisali neke papire. Znaci i njega i ovog mafijasa iz OFK-e ali na svakom...
  7. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Na zvaničnom sajtu i dalje stoji stara vest: http://www.sr.partizan.rs/70178-marko-petkovic-u-partizanu/ Valjda bi do sada sklonili da je promenio pravac :?
  8. Dres Partizana - nekada i sada

    Evo ovde imas template za dresove: http://sortitoutsi.net/forums/topic/177/ss09-13-template-thread Ukoliko treba pomoc samo kazite.
  9. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Da, verovatno je samo 3,5 miliona u ratama do 2015. Kad bi se zezali, minimum je neko smotao 2 miliona sa strane...
  10. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ja sam ih gledao ove sezone dosta puta i znam sta pricam. Regan, Gavric i Bojic su dobri igraci. Bolji su od Trujica koji je pozvan za mladu reprezentaciju. I kod nas mogu da se nadju dobri igraci, ali treba da se zna gde se trazi i sta se trazi.
  11. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ovako, Regan bi bio odlican za nas, zadnji vezni, moze i napred, pokriva prostor vrlo dobro. Klasa igrac, mlad, brz, borben. Bojic je isto vrlo dobar, ali nije bio bas standardan u Napretku, tako da ne verujem da ce on da dodje. Ako hoce nekog da dovode iz Napretka onda je Gavric pun pogodak...
  12. Kup Srbije 2012/13

    Bruka i sramota. Igra katastrofa.
  13. Radio Mileva - leto 2012

    Pa i da se raskine ugovor njemu moraju biti isplacene sve zarade odjednom iz ugovora, ili eventualno ako on hoce moze da raskine ugovor na svoju stetu, sto cisto sumnjam da ce se desiti...
  14. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    5 puta okačeno, jasno nam je! WebCrew edit
  15. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ne mraci ti masllinka. Po meni je odlicno proslo.
Top