Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VJ@NS
Reaction score
1.486

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • jbg to je mana kad imas 2m...lako te uoce... siguran sam da te slabo zovu u pljackanje :)))
    Idem samo na fudbal :( Nemam vremena za basket a ni kartu...u nedelju u 11 sudim :(
    Maloprije sam imao frku sa ocem,posto u nedelju sudim pa mi cas da cas neda da idem.ako Bog da idem 90% pa cemo se naci negdje u tom ludom koretu od jna ka pinoniru ;) Napisi mi broj tvoj?

    moj je 062 8 353 255
    Uuuf, vidi javi. S'tim da bi meni bas stan radio posao. U svakom slucaju hvala za trud.
    Pozdrav, pa se vidimo na pivu u NS!
    Sam izbrisi ne znam kako :D imas opciju promeni...ajde cujemo se sutra pa cemo se dogovoriti sve lepo odoh
    poz
    Ima u 4 i 20 pa smo tamo u 15 do 6 ( to je brzi ) i ima u 6 i 10 pa smo tamo u 10 do 8... tako je uvek , ne verujem da su sad nesto menjali... znaci idemo ovim u 4 i 20 ? aj me cimni na mob izgubio sam telefon bio pa nemam br.
    u 6 pocinje ? uhh ja radim do 8-9 sad je frka...moram sutra da kaze da u sub radim samo ujutru ili da dam otkaz :D
    Kad nam polazi voz ?
    Nema u slobodnoj prodaji ? to je zbog godisnjih... ucicemo nekako , bolje nek puste da se igra u Areni znam prolaz jedan :D :D

    Idemo svakako
    pare nisu problem,para nema :D vjeruj mi ni ja ne znam kako cu bez para citav dan po bg...

    ako se ne vidimo u subotu,vidjecemo se nekad u avgustu :D:
    Dobih 3 iz kontrlolnog znaci ako Bog da idem :D:

    Utakmica je u subotu u pola 8,nzm koliko ti odgovara termin.

    koje patike kupujes air max :D
    kako sam se iznervirao...al onda dodjem na face i kaze mi drug...sad vidi kako je meni sve ove godine...i malo me je proslo.ajde vidi skupljaj pare pa da se pojavis u subotu...ja moram prokletu fiziku da prodjem da bi isao AKO BOG DA!
    Ja ne mogu da slusam te ljude sto se javljaju... samo cekam da osvane na tubu video kako tegi tera u kurac nekog glupog gana :D Ja se kladio na KKP obe tekme, sigurica a dupliras pare :D
    Slazem se da Katnic nije takav potencijal kao Markovic iako je mladji god dana...
    Mozda ja nisam objektivan kad je Stefan u pitanju posto mi je drugar, ali dobro on igra...dobra mu je statistika ove god bila, a on je nesto kao tripko kad ga krene to je zlo :D jesi video tripka danas skace napred , nazad , preko ruke - sve ulazi tako je to kad krene :D
    Moram da nadjem sve te diskove , a nesto imam i na kompu...ako stignem narezacu ti sad za vikend - do prve tekme finala sa kraljevima sljake ce da bude gotovo:D
    sutra cu da ti posaljem sve linkove...mene te emisije bas zanimaju , ja to sve skidam , imam one emisije nacionalne geografije o svemu i svacemu ( piramide, pa onaj ajnstajnov mozak sto su mu izvadili pa ukrali :D maje inke , sve :D )sto su prevedene i pustene na TV-u skoro sve..imam 36 epizoda od 40 izdatih...narezacu ti to ako hoces da pogledas nesto...

    Inace zivot na drugim planetama postoji sigurno , ali DV nece da pusti da se to ozvanicni dok ne pobedimo boston ( u adigravanju prvaka EL i NBA-a ) pa da Partizan prvi odigra medjugalakticki kup sampiona :D :D
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top