Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VJ@NS
Reaction score
1.486

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Da da,i o ovom derbiju sto su nas dobili sad posle posle 18 ili 19.pokusaja :D...Ne znam dal gledas seranove imam jedan primer...
    ma i sad moze sa 4 :D,damo ne znam koliko su kkss i hemofarm dobili za prolaz top 16 uleb kupa
    ало бре мењај аватар,припадаш одабраним :D Одрадио је Зоки
    Imam par drugara u bg-u...sta da im radim , jedan ce morati da ustane ujutru da ceka :D Za majice imas u temi KK Partizan , mislim da ima i na zvanicnom sajtu...ne vidi se lepo majica , al ono jebes kvalitet natpis je bitan :)
    U sredu ce biti pusteni kompleti karata ... moram da smislim nesto aaaa
    Kako ces za kartu ? prodaju se kompleti samo za top 16 ... sto znaci da ce tapkarosi za italijane da naplacuju 20 ako ne i vise evra...te xxl maje su skuplje zbog velicine , ko zna sa tim parama da li da se vracam uopste u ns :D
    Evo docekali smo top 16 , kao sto sam prognozirao u prethodnom komentaru:D
    3000 komplet,1000 po tekmi + ako idem moram da kupim ovu novu majicu
    " Nemate šansu Pionir je u transu " - ... vec sam poceo da stedim , a posto plata nece skoro moracu da opljackam nesto :D
    Jesi ti planirao da ides ?
    Isto , barem da je 8og...ma isao bi i na Bozic ali to cimanje vozom previse vremena oduzme...jbg , cekamo top 16
    Proèitao sam tvoj komentar u odabranoj ekipi...poslusaj ovu pjesmu...poucna je :D
    Ti citav dan radis,a ja ne znam sta cu od dosade :D Dobro je sto si komp sredio,lako ces za posao talentovan i uporan si :D
    Mogli bi da se org za panionios ? samo treba karte naci u ova vremena ...
    napisi nesto na forumu ut,ocu tvoj neki komentar,jer cijenim tvoje razmisljanje :D

    ko jebe neleta,nisam ni stigao da ga ignorisem,a vec banovan :D
    јебем им ја матер незаситу...они му нуде 3000 евра недељно,што је око 12000 евра месечно и њему то мало:banghead
    па би за те паре дао да ме јебу и црнци:D
    шалу на страну,он само тврди пазар,отиће он...:ziveli
    долазим 90 %,узо сам неке паре на клаџ после 6 месеци,па стижем,али тек у среду ујутро рано око 8-пола 9...а не око 2-3 ноћу
    а што ти шпијунираш туђе зидове:buhaha
    поштуј туђу приватностpr:
    шалим се,видећу,требао би да дођем...још ћу да видим:D
    а како мислиш да у Ф.агенцији гледамо текму?
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top