Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VJ@NS
Reaction score
1.486

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Nemam nista od reprezentacije , a i nemam vise onaj brzi net pa ni sam ne skidam tekme...pogledao sam na ywi vecina tekmi koje tebi trebaju se ne nalaze na yuwi trenutno posto je pre par nedelja pao server ili sta vec znam da su radili nesto pa yuwa nije bila dostupna jedno vreme ... jbg
    Verovatno ce voziti drugar, cucemo se jos, a za kartu stvarno ne znam nikog kome bi trebalo!
    Ako bude kritika necu,ako pljuvanje dolazim u NS da te bijem :D Teska nam grupa na EP al racunam na Tripka da nas progura :D
    To je najjace , dignes copyright i molis se svako vece da ti neko ukrade nesto da ga tuzis :D , pitaj slobodno , valjda cu moci da pomognem ... imam neke stare matrice ( 2007 ) koje niko nije hteo da kupi pa cu ti poslati da cujes kvalitet zvuka :D
    Pazi, ovo što sam do sada kaèio je iz moje kolekcije. Kada mi nešto ustreba, gugl pa šta bude. Nemam ništa konkretno za domaæu muziku, a i mesta na koja sam nailazio su uglavnom preplavljena novokomponovanim folk groteskama. Sada, što se bitangi i ribice tièe imam onu naslovnu numeru (Tri palme na otoku sreæe) ako ti to nešto znaèi.
    Slobodno ti traži kada nešto ustreba, nemoj da se stidiš. Uzmognem li, rado æu okaèiti.
    Pozdrav.
    Ма ово је неки наш лик, коме се спрда цела Европа, јер је целу собу окречио у боје Пари Сен Жермена, направио од постељине заставе ПСЖ-а, прати на нету сваку текму, свађа се са навијачима Нансија одавде и прети им..наравно стока са форума Трибина га узела под своје и ставља његов лик на свакакве слике, нови Чак Норис-Лудаја :lol:
    Ти си мој човек, знаш слоган :lol:
    Ма нема, бар за мене...пасош је истекао, мрзи ме да чекам у реду и тако..углавном мрзовоља..
    brate u sredu imamo okupljanje i alkoholisanje pre tekme,ako si yainteresovan javi mi da ti javim vreme i mesto skupa :D
    Puko sam 40 evra na mp4 nemam ni banke...tako da cu doci za prvi derbi...doces naravno i ti... cast ce mi biti navijati pored stare garde :D
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top